Bulvár

Brendan Fraser už zase honí mumii.

Brendan Fraser je vzdělaný, kultivovaný a cílevědomý mladý muž, který umí být ve správnou dobu na správném místě. Jako herec se Brendan dlouhou dobu nedokázal prosadit a až před dvěma lety dostal hlavní roli v dobrodružném filmu Mumie, od kterého se toho popravdě příliš nečekalo. Jenže - chyba lávky, film inspirovaný Indiana Jonesem se vyhoupl na žebříčcích návštěvnosti pěkně vysoko a dlouho tam zůstal – stal se téměř bez reklamy kasovním trhákem a na jeho úspěchu se „svezl“ i Brendan Fraser.
Novopečená hollywoodská hvězda samozřejmě hraje i v pokračování tohoto filmu, které mělo nedávno celosvětovou premiéru a hned v prvním týdnu promítání zase prolomilo všechny rekordy. Vypadá to, že Brendan prostě nosí štěstí, tedy hlavně co se výdělků týče. Při natáčení se totiž všem spíš lepila smůla na paty – filmaře pronásledovalo špatné počasí, na Sahaře zažili písečnou bouři a hned vzápětí záplavy, takže museli být evakuováni vrtulníky marocké armády. Sám Brendan si taky užil víc než dost – při natáčení akčních scén značně riskoval a několikrát se pořádně zranil - zlomil si pár žeber, vyhodil ploténku a přetrhl vazy v koleni, takže výrazy bolesti budou ve filmu opravdu zcela autentické.
Na druhou stranu – ukazuje se, že Brendan dobrodruha nejen hraje, ale také jím sám je. Naneštěstí pro četné obdivovatelky i jiná věc se má ve filmu stejně jako ve skutečnosti – Brendan je šťastně ženatý, proč na to ale myslet ve zšeřelém kině a nepokochat se pohledem na krásného, urostlého a větrem ošlehaného chlapa, který se s nepřáteli bije jako lev?
   
16.05.2001 - Společnost - autor: Lenka Penkalová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 tam byl jeste mladouckej

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:51:31
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Mumii jsem viděla, ale nějak si ho nevybavuju.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 21:35:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme