Bulvár

Je Tom Cruise homosexuál?

Tom Cruise a Nicole Kidmanová byli vždy miláčky společenských rubrik a platili za dokonale krásný a nerozlučný pár. V únoru ale Tom zažádal o rozvod a iluze pohádkového manželství se zhroutila. Každý velký rozchod je vždycky mediální bombou a v tomto případě to platí vrchovatě – se spekulacemi o tom, co zapříčinilo konec dlouholetého vztahu se roztrhl pytel a akcie obou celebrit na poli bulvárního tisku vylétly nahoru.
Nejprve se roznesly řeči o tom, kdo byl komu údajně nevěrný a s kým – Nicole musela vysvětlovat vyzývavé úsměvy směřující k Georgi Clooneymu a vstřícné chování k hereckému kolegovi Ewanu McGregorovi. Jistý americký gay zase přišel s historkou, že byl Cruisovým milencem a že je Nicole nachytala jaksi přímo při činu, v poloze, která nemohla vzbuzovat žádné pochybnosti o Tomově sexuální orientaci. Vzápětí se veřejné sympatie přiklonily na stranu Nicole, která se slzami v očích novinářům prozradila, že vinou rozchodového stresu potratila. Nicole se neúspěšně snažila otěhotnět už od svatby a nakonec adoptovala dvě děti, Cruise ale ani tohle příliš nedojalo, podle něj dítě stejně nebylo jeho.
Zdá se, že teď už je konec emocím a začíná velká právnická bitva o stamiliony – hlavním předmětem sporu je přesné datum definitivního rozchodu, podle amerického práva totiž musí manžel, který zažádá o rozvod se svou chotí po více než deseti letech manželství, platit své bývalé tučné alimenty až do doby, než se znova vdá – a do toho se Cruisovi samozřejmě nechce. Tvrdí proto, že vztahu zasadila konečnou ránu hádka, která proběhla pár dní před obrovskou oslavou jejich desátého výročí. Nicole naopak přísahá, že ještě o Vánocích si spolu pěkně užívali a zdálo se, že vztah získal novou šťávu – podle ní všechno skončilo až 4. února, kdy Cruise podal žádost o rozvod pro „nepřekonatelné rozdíly“, o nichž prý Nicole neměla ani ponětí.
O tom, jak se celá věc ve skutečnosti měla, se už asi nic nedozvíme, teď budeme jen sledovat tahanice o děti, o majetek a o veřejné sympatie. Nic nového pod sluncem.

Lenka Penkalová
   
09.05.2001 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Ťapina — #1 Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 22.09.2012, 00:03:09
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  to už je dávno minulost.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 08.12.2003, 21:36:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme