Bulvár

Jane Fondová poslala miliardáře k vodě.

Americká herečka Jane Fondová se rozhodla po osmi letech definitivně opustit třiašedesátiletého mediálního magnáta Teda Turnera, se kterým už přes rok nežije. Co však stojí za klasickou rozvodovou formulí „nepřekonatelné rozdíly“?
Teda Turnera vyvedl nejdříve z míry Janin náhlý příklon ke křesťanství, a tak jako zapřisáhlý ateista začal značně zahušťovat rodinnou atmosféru – Jane ale odmítla ustoupit a po pár měsících se odstěhovala, aby nemusela snášet „nekonečné hádky“. Po jejím odchodu přinesla média zprávu o tom, že Turner ze zoufalství pomýšlel i na sebevraždu, zvlášť když se k rozchodu přidaly ještě neúspěchy v obchodních aktivitách. Nic z toho však na Jane nezapůsobilo – prý zná Tedovy srdceryvné scény a je už příliš stará na to, aby ztrácela čas s lítostivým chlapem. V jednom rozhovoru řekla doslova: „Potřebuje někoho, kdo je ochoten mu věnovat absolutně všechen volný čas. Myslí si, že se tomu říká láska. Jenže tohle není láska, to je pečovatelská služba…Z toho už jsem vyrostla!“
Jane si prostě uvědomila, že hýčkání rozmazleného miliardáře je poněkud únavné. Na druhou stranu – Ted dokázal péči patřičně ocenit, ještě před rozvodem poslal na manželčino konto 100 milionů dolarů. S Jane ovšem nehnula ani tato astronomická částka – Ted Turner musí být „nepřekonatelně“ nesnesitelný.

Lenka Penkalová
   
25.04.2001 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:46:28
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  No to teda musí

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:39:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme