Bulvár

Puff neví, čí je.

Americký rapper Sean Combs neprochází zrovna šťastným obdobím, smůla se mu prostě lepí na paty. Zpěvák si dokonce změnil svou přezdívku Puff Daddy na P.Diddy, aby se starým jménem odhodil i všechno to, co se mu v poslední době přihodilo. Zdá se ale, že to příliš nepomohlo.
Puff byl sice před měsícem zproštěn obžaloby z nelegálního držení zbraně a korupce, které si vykoledoval za loňskou přestřelku v jednom manhattanském klubu, ale problémy s policií má dál. Minulý týden mu byl pozastaven řidičský průkaz, protože se při spanilé jízdě po Miami Beach zapomněl dívat na tachometr. O víkendu ho policisté rovnou zatkli – Puff si vyrazil na motorce a pro změnu zapomněl, že už nemá řidičák. Vykrucoval se zdatně, ale stejně se bude muset dostavit k soudu.
„Nový muž“ P. Diddy nemá dokonce ani štěstí v lásce, krasavice Jennifer Lopez ho podle všeho opustila nadobro a Diddymu se nedaří ulovit žádnou náhradnici. Jeho poslední „oběť“ Janet Jackson se do ložnice nalákat nenechala a navíc mu vzkázala, že je se svým urputným sváděním směšný. Důvod k radosti to sice není, ale na druhou stranu – horší už to asi nebude.

Lenka Penkalová
   
19.04.2001 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:50:03
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  No to si pomohl.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:41:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme