Bulvár

Cher skoncovala s celibátem.

Bláznivá a stále (plasticky) krásná zpěvačka a herečka Cher se podle všeho vrhla zpátky do víru sexuálních radovánek, které si posledních šest let odpírala - prý nenašla nikoho, kdo by jí stál za hřích. Čtyřiapadesátiletá Cher byla už dvakrát vdaná, ale od rozchodu se svým partnerem v roce 1994 se držela zpátky. Zato teď se pěkně odvazuje.
Jeden z jejích zaměstnanců neudržel jazyk za zuby a nabídl nejmenovanému americkému bulvárnímu týdeníku zveřejnění historek z jejího soukromí. Mimochodem - pěkně peprných. Cher se údajně znovu sblížila se svým bývalým přítelem Robem Camilettim, téměř o dvacet let mladším barmanem, a jeho návštěvy v jejím domě jsou stále pravidelnější. Upovídaný zaměstnanec novinám svěřil, že oba milenci vždy zmizí na několik hodin ve zpěvaččině ložnici a domem se pak linou známé a nezaměnitelné zvuky.
Cher je pověstná svou výbušností a Camilettimu koluje v žilách vášnivá italská krev, takže jejich bouřlivá setkání asi opravdu nemohla zůstat dlouho utajena. I když - možná ani utajena být neměla, Cher je totiž na svého staro-nového miláčka patřičně pyšná. Našla konečně někoho, kdo se neunaví ani po třech hodinách v její ložnici.

Lenka Penkalová
   
18.04.2001 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Ťapina — #3 to by asi vypadala blbe ne

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:50:44
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Plasticky krásná je trošku umělá, ale sluší jí to, tak co? Jedna z mála, která ze sebe neměla potřebu udělat prsatou blondýnu.

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 08.12.2003, 21:42:01
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  A co je komu do toho?!

  superkarma: 0 25.11.2003, 15:17:35

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme