Bulvár

Jack Nicholson – všech postelí král!

Nový životopis Jacka Nicholsona z pera Patricka McGilligana jde za mořem na dračku. Autor knihy vyzpovídal stovky Nicholsonových přátel a známých a vymámil z nich opravdu neuvěřitelné věci – jen málokdo by například hádal, že skvělý herec, jehož náručí už prošly desítky krásných žen, byl kdysi poněkud nevábným obtloustlým mladíkem a špatným milencem s nevyjasněnou sexuální orientací.
O tom, že jeho údajná sestra je vlastně jeho matkou, se dozvěděl až po smrti prarodičů (které však považoval za své rodiče), takže podivínství má zjevně v genech.
Pocitů méněcennosti se Jack nadobro zbavil v šedesátých letech, kdy se etabloval na filmovém plátně a horlivě se zapojil do drogových a sexuálních experimentů. V roce 1962 se poprvé oženil, ale moc dlouho v manželství nevydržel – není to zřejmě muž stvořený pro dlouhé vztahy. Další přítelkyně, známá sexbomba Mimi Machu měla trochu zvláštní zlozvyk – scházela se s Jackovými přáteli a vyprávěla jim, že Jack je v posteli absolutně neschopný, takže ani tenhle vztah žádnou budoucnost neměl. Šestnáct let žil Nicholson s Anjelicou Houston a v devadesátých letech se stal dvakrát otcem, ale nic z toho jej nepřimělo se usadit.
Dvaašedesátiletý herec je postelový nomád a stále platí za donchuána - v době, kdy jiní muži přece jen poněkud umdlévají, si Jack dál nerušeně užívá. A podle své současné přítelkyně Lary Flynn Boyleové je prý stále „neskutečně sexy“.

Lenka Penkalová
   
13.04.2001 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:37:01
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Simba: Já si to celkem představit dovedu. A i tak by se mi líbil.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:43:29
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  "nevábným obtloustlým mladíkem" - nedovedu si ho představit, foto z té doby by nebylo?

  superkarma: 0 25.11.2003, 14:59:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme