Bulvár

Jennifer Lopez ukázala prsa a nového přítele!

Hollywoodská kráska Jennifer Lopez se objevila na jednom z pooscarových večírků se svým novým objevem – tanečníkem Crisem Juddem. Svalnatý Cris se od Jennifer nehnul ani na krok a žárlivě ji střežil před tancechtivými obdivovateli, kteří ji nepřetržitě obletovali. Není divu – ztepilá herečka měla na sobě nic nezakrývající průsvitnou róbu od Chanel – kdo by odolal?
K malé komplikaci došlo těsně po půlnoci, kdy se zjevně zamilovaná Jennifer na party objevila. Tou dobou se totiž v sále už pohyboval její ex-přítel, známý rapper Puffy Dadd. Všichni přítomní referovali o tom, že atmosféra na večírku byla velmi napjatá – Puffy, který nedávno čelil obviněním z držení zbraně a korupce, je totiž známý svou výbušnou a násilnickou povahou. Když tedy zamířil k nic netušícímu páru, vypadalo to na rvačku a hosté se pomalu začali hrnout k východu.
K velkému překvapení všech se však elegantně oblečený rapper zachoval jako pravý gentleman. Políbil Jennifer na tvář, potřásl si s Crisem rukou a po krátkém rozhovoru zase zmizel v davu. Tvářil se, pravda, poněkud kysele – ale ruku na srdce, kdo by se netvářil kysele při pomyšlení, že navždy ztrácí tak krásná ňadra.

Lenka Penkalová
   
29.03.2001 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  cacorka ji ma rada

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:32:25
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  A už je dávno s jiným

  superkarma: 0 07.12.2003, 13:10:21
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Mnoho povyku pro nic

  superkarma: 0 01.12.2003, 14:48:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme