Bulvár

Steve Martin má velké nohy a umí to (nejen) s ženskýma!

Jestli platí rčení, že na ledasjaké schopnosti lze usuzovat podle velikosti mužských nohou, pak má Steve Martin jedny z největších nohou v Hollywoodu. Známý herec převzal štafetu moderování oscarového večera od Billyho Crystala, který byl průvodcem předávání zlatých sošek už šestkrát – a všem vyrazil dech. Billy Crystal, na kterého se účastníci ceremoniálu vždy těšili stejně nebo ještě víc, než na oceněné celebrity, se letos omluvil a nikdo nevěřil, že by se mu kdokoli mohl vyrovnat. Ale jen do té doby, než se na pódiu objevil Steve Martin a dokázal, že letošní oscarový večer nebude jen vzpomínkou na loňskou zábavu.
„Uvádět Oscary je jako pomilovat se s pěknou ženskou, poštěstí se mi to jen tehdy, když Billy Crystal odjede z města,“ prohlásil Martin s kamennou tváří hned na začátku a pak pokračoval v podobném duchu. Dělal si legraci ze všeho a ze všech, pošťuchoval jásající hvězdy a rozčílil svými vtípky Russela Crowea, který si odnášel trofej za nejlepší mužský herecký výkon – nasupený Crowe vypadal jako rozzuřený Gladiátor a možná plánoval pomstu za to, že mu Martin překazil jeho dojemně důstojné vystoupení.
Oscarový ceremoniál je rok co rok delší a publikum se dřív či později začne nudit, pokud se k tomu přidá ještě trapný moderátor, je o zkažený večer postaráno. Letos se však v sále zívalo o něco méně než obvykle, lidé spíš brečeli smíchy. Steve Martin je chlapák. Příští rok mu možná budou krásky samy skákat do postele – dokonce i když bude Billy Crystal stát hned vedle :-)

Lenka Penkalová
   
28.03.2001 - Společnost - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Simba — #1 take ho mam rada

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:32:57
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Mám ráda filmy ve kterých hrál, skvělý komik. Nejvíce se mi líbil ve filmu s G. Hawn.

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 01.12.2003, 13:16:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme