Bulvár

Co na sebe práskne blonďatá sexbomba Lenka Hornová?

Dalším hostem on-line rozhovoru, který pro vás připravují magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz, bude tuto středu v poledne moderátorka oblíbeného televizního pořadu Prásk Lenka Hornová. Blondýnka, která nakukuje slavným pod pokličku, tahá z nich jejich nejintimnější tajemství a snaží se se svým týmem vyšťárat na ně něco pikantního, bude teď sama pod palbou otázek. A je jen na vás, zda to budou otázky jednoduché, nebo pořádně na tělo!
Poloha půvabné blonďaté „drbny“ určitě Lence sluší víc, než poněkud serióznější role moderátorky publicistického pořadu Občanské judo, kde jste ji mohli vídat dříve. Úloha elegantní, svůdné a zvědavé průvodkyně intimním světem celebrit jí sekne i proto, že je to žena svérázná, přirozená, která má ráda legraci a dobré jídlo. Miluje grilování masa a se svými přáteli prý pořádá „žrací“ večírky. Říká o sobě, že práce v televizi pro ni není něčím, pro co by byla ochotná vzdát se toho co má ráda. Prý nedělá kariéru, ale jen něco, co jí právě teď baví a uspokojuje.
Chcete vědět, jaká největší šokující odhalení Lenka Hornová zažila při své práci moderátorky drbového pořadu Prásk? Jestli na sebe naše hvězdy rády práskají? Jací jsou slavní lidé v soukromí? Zda má i ona sama nějaká supertajná tajemství, o kterých by nikdy nikomu neřekla? Co pro ni znamená láska? Ptejte se Lenky Hornové už teď!
   
27.03.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  je je kde ze ji je konec

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:33:43
 2. avatar
  [1] Andula [*]

  Nemám ji moc ráda, ale vím, že má úžasnou terasu u bytu.

  superkarma: 0 07.12.2003, 13:15:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme