Bulvár

Moc nescházelo a Bruce Willis mohl mít na Prahu velmi ošklivé vzpomínky!

Poslední dobou se v Praze doslova roztrhl pytel se zahraničními, zejména americkými filmovými štáby, kteří jsou unešeni zdejším „geniem loci“ a umísťují do malebných pražských zákoutí nejeden napínavý příběh. Právě teď se tu například točí snímek Hart´s War, jehož hlavní hvězdou je Bruce Willis. Z přítomnosti mužné hvězdy je celá Praha štajf, všichni by ho chtěli potkat nebo alespoň zahlédnout, ale podsvětí se zřejmě docela dobře spokojí i s menšími rybami z natáčecího štábu. Alespoň podle zprávy uveřejněné magazínem Daily Variety.
Skupinka filmařů, kterou tvořili nadějný mladý herec Colin Farrel (na obrázku), producent David Ladd a ještě pět dalších lidí z MGM, byla nedávno v ulicích Prahy terčem loupežného přepadení. Odehrálo se to hodně k ránu a zatímco Ladd byl oloupen, Farrell si zřejmě zachoval chladnou hlavu, údajně ubránil svou peněženku a ještě poslal jednoho z útočníků k zemi. Ještě, že s nimi nebyl Bruce, protože to by teprve byla mela :-)
Zdá se, že američtí filmaři jsou tady v Praze pronásledováni smůlou smůlovatou. Jak jinak nazvat situaci, kdy na první jarní den museli zrušit natáčení v exteriérech, protože se přes město přehnala sněhová bouře? Ale snad už je všechno zlé kolem nového Willisova filmu zažehnáno a teď už to půjde jako na drátkách…
   
26.03.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Simba — #1 Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:34:48
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  To se jim mohlo stát i jinde, zvlášt v čase "hodně k ránu".

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 01.12.2003, 13:09:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme