Bulvár

Bude se muset Gerard Depardieu podrobit desinfekci?

To si asi říkají norští farmáři, kteří požadují, aby byl slavný francouzský herec desinfikován pokaždé, když překračuje hranice jejich země. Že by byl slavný Cyrano takový špindíra? Ne, důvodem je obava z rozšíření epidemie slintavky a kulhavky, která jako strašidlo obchází Evropou. Norští farmáři míní, že by se měl celý filmový štáb včetně slavného nosatého Francouze kompletně desinfikovat, než začne natáčet film I am Dina v exteriérech norského venkova. „Depardieu bude cestovat tam a zpátky mezi Norskem a Paříží. Jestlipak bude pokaždé znovu procházet desinfekcí?“ Tak se táží v obavách farmáři a hodlají bránit svá stáda.
Norský deník Nordlands Framtid dokonce otiskl rozhovor s manželi Oddbjoernem a Astrid Olsenovými, jejichž syn se účastní natáčení jako komparsista. Ti mají takový strach ze zrádné nemoci, že svého syna, který si byl zkoušet kostýmy před natáčením, odmítli vpustit do stáje. O tom, zda chlapec musel pak absolvovat úplnou chemickou očistu, se noviny nezmínily…
Norsko je od minulé středy další zemí, která zakázala dovoz masa a masných výrobků ze zemí Evropské unie z obav před rozšířením kulhavky a slintavky, která už kromě Velké Británie postihla také Francii.
   
20.03.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Simba — #1 ze by

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:25:48
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Trošku přehánějí, ne?

  1. na komentář reaguje hubajda — #2
  superkarma: 0 25.11.2003, 12:48:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme