Bulvár

Naomi Campbellová byla vyhozena z exkluzivního butiku v Londýně!

Třicetiletá britská topmodelka Naomi Campbellová měla tento týden nepěkný výstup, když si chtěla koupit něco pěkného na sebe v exkluzivním londýnském butiku, kam mají přístup pouze členové klubu. Poněkud prudší povahu modelky dokládá fakt, že má za sebou soud kvůli tomu, že v roce 1998 uhodila svou asistentku telefonem.
Jak to tedy bylo s její poslední scénkou? Naomi byla požádána, aby opustila exkluzivní obchod s oděvy Voyage v Londýně, protože nechutně seřvala zdejší personál za to, že ji nepoznal a neotevřel dveře dostatečně rychle. Hvězda prý zvonila na zvonek, ale nedostalo se jí včasné odpovědi a pronikla dovnitř až díky jinému zákazníkovi, který otevřel.
„Omluvili jsme se jí, ale ona nebyla k zastavení a pořád z toho dělala problém,“ řekl syn majitele obchodu Rocky Mazilli, jak napsal Mirror. Jeho sestra prý požádala rozlícenou modelku, aby opustila butik, a pak zavolala do její agentury a řekla jim, co se přihodilo a že byla Naomi vypovězena z obchodu.
Naomi prý ale není jediná hvězda, která měla problémy se vstupem do exklusivního butiku. Údajně místní ochranka před časem nepoznala ani Madonnu a Julii Robertsovou a odmítala je vpustit dovnitř. Syn majitele sice neřekl přímo, které další hvězdy měly podobné problémy při vstupu do obchodu, ale připustil: „Ano, párkrát se to už stalo.“
   
23.02.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [3] hubajda [*]

    nemusim ji

    superkarma: 0 21.09.2012, 23:23:12
  2. avatar
    [2] Andula [*]

    Bože, to je ale trápení...

    superkarma: 0 08.12.2003, 20:35:45
  3. avatar
    [1] Simba [*]

    Jestli nejsou ty hvězdy moc háklivé, tak ji nepoznali, no a?

    superkarma: 0 01.12.2003, 13:59:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme