Bulvár

Richard Geňa Genzer vás ve středu pobaví on-line!

Ve středu 7. února bude hostem on-line rozhovoru, který pro vás připravují magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz, tanečník, herec, zpěvák a bavič Richard Genzer zvaný Geňa. V poslední době ho nejspíš znáte hlavně jako mohutnější polovinu komické dvojice Suchánek - Genzer, která si každé pondělí dělá legraci ze všeho a ze všech v televizním pořadu Tele-Tele.
Možná ale nevíte, že Richard Genzer začínal svoji kariéru v showbusinessu jako tanečník. Studoval na konzervatoři tanec (tam se také seznámil s Michalem Suchánkem, který chodil na herectví). Na konci 80. a na začátku 90. let Richard vystupoval v představeních moderního baletu, v muzikálech, byl členem taneční skupiny UNO Richarda Hese a byl tanečníkem na vystoupeních Jiřího Korna, Heleny Vondráčkové, Pavla Vítka aj. V nedávné době jste ho také mohli vidět v muzikálech Dracula nebo Krysař. Ve dvojici s Michalem Suchánkem se Richard Genzer poprvé objevil v televizi v pořadu To je šoubyznys, moderovali spolu Katapult, XXL a další zábavné programy. Také z jejich spolupráce vyšlo recesisticky pojaté cédéčko Šlágry Boba a Toma.
Kromě toho, že spolu připravují scénář k pořadu Tele-Tele, tráví spolu prý oba parťáci spoustu času, hrají spolu tenis, jezdí na dovolenou, prostě nemohou bez sebe být ani jeden den. Richard Genzer je ženatý, jeho manželkou je zpěvačka a herečka Linda Finková, se kterou má dceru Viktorku.
Je šprýmař Geňa seriózním otcem od rodiny, nebo si dělá ze všeho srandu i doma? Umí někdy mluvit vážně? Leze si s Michalem Suchánkem někdy na nervy? Chtěl by se vrátit k tancování? Má nějaký velký sen? Co by nikdy v životě nechtěl dělat? Zeptejte se Richarda Geni Genzera tuto středu on-line, nebo mu svoji otázku pošlete dopředu už teď.
   
05.02.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #1 to jo pak to zaclo upadat

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:01:13
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  J8 viděla sotva dva díly, tak nemůžu hodnotit

  superkarma: 0 07.12.2003, 17:17:14
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Tele tele už taky nemá tu šťávu, co dřív..

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 05.12.2003, 14:50:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme