Bulvár

Jason Priestly se musí podrobit protialkoholní terapii!

Býval slušňákem Brandonem v teenagerském seriálu Beverly Hills 90210, teď je Jason Priestly málem za vyvrhela. Na začátku toho všeho byla autonehoda, kterou způsobil podroušený herec přesně jeden den po svém rozchodu s manželkou Ashlee Petersonovou. Podle policejní zprávy Jason pod vlivem alkoholu narazil 3. prosince 1999 do sloupu elektrického vedení, několika popelnic a zaparkovaných automobilů. Jeho spolujezdec, kamarád Chad Cook, si navíc při nehodě zlomil ruku. Za tento přestupek byl zlobivý správňák loni v březnu odsouzen k pěti dnům vězení, třem letem podmínky a zabavení řidičáku.
Toto úterý obdržel Jason Priestly od soudce Nejvyššího soudu Los Angeles H. Randolpha Moorea čas navíc, aby dokončil protialkoholní terapii, která mu byla nařízena v souvislosti se zmíněnou autonehodou. Herec požádal o odklad, protože byl v minulých měsících velmi pracovně vytížen. Termín, dokdy musí podle soudního nařízení program dokončit, byl stanoven na 2. července 2001. Soudce také dovolil, aby Priestly absolvoval tříměsíční kúru v New Yorku (místě svého současného bydliště), namísto původně navrhovaného Los Angeles.
Jasonova „filmová sestra“ Brenda – Shanon Doherty měla údajně také potíže s řízením, když byla v prosinci umístěna do vězení za řízení pod vlivem alkoholu na dálnici v Thousand Oaks v Kalifornii. Po odebrání krevních vzorků pro laboratorní rozbor byla prý Shanon propuštěna a 26. ledna měla soud.
   
02.02.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 me zas jo ale ted ne

  superkarma: 0 21.09.2012, 23:01:53
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Nelíbil se mi nikdy, "slušnák" jeden.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 07.12.2003, 17:31:27
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  No ne, ten teďka vypadá

  superkarma: 0 05.12.2003, 14:51:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme