Bulvár

Soňa Polonyiová zná jenom jedno tabu v sexu!

Když přijela devětadvacetiletá droboučká tmavovláska Soňa do internetové kavárny Electra na Andělu, nikdo by do ní neřekl, že je to moderátorka jednoho z nejsledovanějších a nejodvážnějších televizních pořadů o sexu. Měla na sobě džínové zvonáče, upnuté tričko bez rukávů a šedou vypasovanou bundičku s kapucou. Působila sympaticky, mile, příjemně, inteligentně a velmi pohotově. A přesně taková také byla po celé skoro dvě a půl hodiny on-line rozhovoru. Nevyhýbala se žádným otázkám, ani těm velmi „sexuálním“ a na tělo, ani těm hodně kritickým. Všechny dotazy se v té záplavě pochopitelně nedaly stihnout, ale přesto jich Soňa zodpověděla úctyhodných 117.
A o čem byly otázky? Samozřejmě, že hlavně o sexu. Mohli jste se například dovědět, že Soňa měla dosud pouze pět mužů, že nejkurióznější milování zažila při potápění v hloubce a že nesnáší kondomy a erotiku po internetu, protože tam chybí dotyk, a že se jí nelíbí slovo soulož. V sexu nemá půvabná moderátorka prý žádná tabu, jediné, co by nikdy neudělala, je jít do postele s mužem, kterého nemiluje.
Trochu Soňa zklamala ty, kteří doufali, že se někdy v budoucnu v Peříčku (kterému prý v Nově interně říkají „Péro“) svlékne. Zato neváhala vyprávět nejpikantnější zážitek, jaký se jí stal při přípravě Peříčka. Tehdy měla jako hosta porno herce, který se před natáčením „připravoval“ tak, že si k ní přisedl a onanoval, zatímco jí vyprávěl o své neveselé finanční situaci a problémech s matkou. To prý Soňa opravdu nevěděla, kam s očima.
Jinak se přiznala ke svým neřestem, kterými jsou: skákání lidem do řeči, nechuť k mytí nádobí, nákupy bot a prádla, vášeň k telefonování. Má ráda italskou módu a jeepy, nesnáší metro, výšky a lyžování. Chcete vědět, jací muži dovedou u Soni Polonyiové vyvolat totální hormonální otravu mozku? Zajímá vás, kdy je opravdu šťastná? Jaký má ráda sex, jaký je její orgasmus a zda používá erotické pomůcky? Chcete vědět, jaký je její vztah k seznamování přes internet? Tohle a ještě víc se dozvíte v kompletním rozhovoru, který najdete ZDE
   
11.01.2001 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  Sml30Sml30Sml30Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:58:44
 2. avatar
  [1] Andula [*]

  Chudák Sona, zázitek s onanujicim hercem to jednoho poznamena

  superkarma: 0 07.12.2003, 22:32:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme