Bulvár

Jestli jste chtěly políčit na Kevina Costnera, máte smůlu. Prý se zase zamiloval!

Lovec žen Kevin Costner tvrdí, že končí se sukničkářstvím. Poté, co se po šestnácti letech rozvedl se svojí ženou Cindy, se z něj stal jeden z nejproslulejších svůdníků Hollywoodu. Nyní se zase tváří jako svatoušek a dává sbohem všem flirtům.
Kevin se totiž údajně zamiloval (aspoň to sám tvrdí) a jeho srdce prý definitivně patří šestadvacetileté krásné blondýnce Christine Baumgartenové. Kevin se po rozvodu choval jako utržený z řetězu. Měl pletky s kdekým a takovými celebritami jako je Mira Sorvino, Joan Lunden, Elle Macpherson, Angie Everhart, Marla Maples, Carla Bruni, Cheryl Tiegs, Courteney Cox, Tawny Little nebo Naomi Campbell. Z milostné avantýry s bohatou dědičkou Bridget Rooneyovou dokonce vzešlo i nemanželské dítě.
Co se stalo, že se chce Kevin, kterému je pětačtyřicet, usadit? Rád se s Christine ukazuje na veřejnosti ruku v ruce a pyšně ji představuje jako svou jedinou a skutečnou přítelkyni. Přiznává se, jaký byl: „Chci, aby to bylo jasné: nejsem svatý. Nebyl jsem sám. Měl jsem přítelkyně. Je ale rozdíl, s kým se prezentujete na veřejnosti. Jen těžko můžete chodit mezi lidi v objetí s někým, kdo pro vás příliš neznamená.“. Toto prohlášení určitě hnulo žlučí mnoha jeho postelovým přítelkyním. Kevin se dokonce nebrání ani myšlence mít další děti. Jeho tři potomci (12,14 a 16 let) akceptují tatínkovu novou tetu. Ale znáte to, uvidí se, jak to dopadne…
   
04.01.2001 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  dobrej herec

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:30:41
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Že by to bylo fakt definitivní?

  superkarma: 0 05.12.2003, 13:16:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme