Bulvár

Těhotná zpěvačka Celine Dionová má další dítě v mrazáku!

O všemožných dosavadních pokusech o otěhotnění úspěšné kanadské zpěvačky Celine Dionové, kvůli kterým dokonce na tři roky přerušila svou kariéru, toho bylo napsáno hodně. V současné době dvaatřicetiletá nastávající maminka úspěšně sleduje, jak jí roste bříško a jak se její vysněné miminko (prý je to kluk) má čile k světu. Údajně by mělo přijít na svět na Svatého Valentýna. „Jedno dítě je na cestě, druhé čeká v lednici.“ To je překvapivá zpráva, kterou v neděli Celine oznámila v rozhovoru pro kanadskou televizi. „Laboratorní“ dvojče očekávaného miminka, neboli další uměle oplodněné vajíčko, bylo pět dní po oplodnění zmraženo a nyní čeká na newyorské klinice, až přijde jeho čas.
Šťastným nastávajícím tatínkem – i když pomocí metody „in vitro“ – je zpěvaččin manager a manžel v jedné osobě René Angelil. „Jsou to dvojčata, odborně se tomu říká laboratorní dvojčata. Ale neznamená to, že by děťátka byla identická,“ vysvětlila Celine novinářům ve svém domě v Palm Beach. „Podstatné je, že byla počata ve stejnou chvíli.“ Touha po děťátku byla tak veliká, že Celine neváhala podstoupit několik operací, aby zvýšila svou naději, že přijde do jiného stavu. Na otázku, kdy si hodlá pořídit další dítě, Dionová odpověděla: „Další dítě? My ho vlastně už máme, jen čeká v newyorské nemocnici na tu správnou chvíli. Samozřejmě ho chci také donosit, nemohla bych žít s myšlenkou na to, že je stále tam.“
I když datum porodu prvního miminka se blíží, budoucí rodiče se ještě nedohodli, jak se bude syn jmenovat. I když favoritem je stále jméno René – po tatínkovi. Ten byl zpěvaččiným managerem od chvíle, kdy začala vystupovat ještě jako puberťačka, ale manželi se stali až v roce 1994. Celine předpokládá, že po narození dítěte si vezme čtyřletou mateřskou dovolenou a teprve pak se vrátí na pódia. Nevyloučila však, že rok po porodu nahraje album v angličtině a ve francouzštině.
   
20.12.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Sml16Sml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:34:07
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Ťapina: také byhc to nerada zkoušela...

  superkarma: 0 07.12.2003, 13:49:47
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  To je hrozně divné. Bude mít stejně staré děti, ale jedno se narodí o několik let dřív? Nevím, tyhle praktiky mi přijdou vhodné tak pro zvířata.

  superkarma: 0 05.12.2003, 13:21:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme