Bulvár

Jirka Macháček chatoval včera se čtenáři magazínu Žena-in.cz… a taky s Ježíškem!

Kdo si myslel, že se na včerejším on-line rozhovoru dozví o herci Jiřím Macháčkovi nějaké podrobnosti z jeho soukromí nebo na čem právě pracuje a podobně, tak měl smůlu. Kdo ale čekal, že tu hodinu a kousek po poledni stráví s vtipným a pohotovým „chatařem“, tak se nespletl. Odpovědi ze sebe Dr. Vinetů alias Jakub alias Bob alias Jiří sypal v takovém tempu, že mu ostatní chatující sotva stačili. Samozřejmě se nejvíc otázek točilo kolem Samotářů, kapely MIG 21 a reklamy s nešťastníkem Bobem.
Co na sebe Jirka Macháček prozradil? Že chystá první desku se skupinou MIG 21, že se neztotožňuje s týpky, které hraje, že by chtěl být hlavně sám sebou. Že bere stopařky a líbí se mu jak vychrtlé modelky, tak plnoštíhlé nemodelky. Že je zamilovaný. Že ta úžasná oranžová bundička, co má na sobě, je ze sekáče v Novém Jičíně a stála 80 korun. Že byl dva měsíce v Mexiku a že se mu tam líbilo. Že měří 179 cm, ale všude říká 180. Že hraje v dejvickém divadle ve hře Oblomov, ale lístky na leden jsou už vyprodané, tak se máte přijít podívat v únoru. Že má kladný vztah k internetu a on-line rozhovorům. Že ze zvířátek má nejraději husu na kapru, kapra na pstruhu, pstruha na čápu a čápa na huse. Ovšem s chlebem.
Jo, a taky si Jiří zachatoval s Ježíškem, který mu slíbil velký, příjemný, čistý froté ručník. Uvidíme….
Chcete vědět, jak se Jiří dostal k divadlu Sklep? Co bude dělat na Silvestra a jak prožívá Vánoce? Jestli byl ministr dostál v rozhovoru v Noci s Andělem opilý? Pročtěte si celý rozhovor, můžete tak učinit právě TADY!
   
14.12.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  na Mig 21 jsem byla super zazitek

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:23:28
 2. avatar
  [1] Andula [*]

  Z Macháčka je dneska velká hvězda.

  superkarma: 0 07.12.2003, 14:29:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme