Bulvár

Leonardo DiCaprio je žalován o 45 milionů dolarů!

Už dva roky se táhne soud se šestadvacetiletým americkým hercem Leonardem DiCaprio, který rozpoutalo udání 41letého Rogera Wilsona, jenž byl podle svých slov napaden Leonardem a jeho přáteli 4. března 1998. Tehdy prý oskarový kandidát Leo podle nejmenovaného zdroje poňoukal své kamarády k útoku na Wilsona, když řekl: „Pojďte, nakopem mu prdel!“ Příčinou jejich „sporu“ měla být herečka Elizabeth Berkley.
Scénárista a herec Wilson tvrdí, že byl DiCapriem a jeho kumpány hrubě vyvlečen z newyorské restaurace Asia de Cuba, a požaduje po herci odškodné ve výši 45 milionů dolarů. Podle newyorského deníku Daily News Wilson tvrdí, že jeho pěvecká kariéra skončila poté, co jej jeden z DiCapriových kámošů udeřil do krku.
Manhattanský soud loni zamítl tvrzení, že by se Leonardo potyčky zúčastnil, ale připustil, že se herec podílel na jejím rozpoutání. Jednání, které proběhlo minulý týden, potvrdilo toto rozhodnutí a schválilo výrok „napomáhání a navádění k napadení a násilnostem“. Odvolací soud prohlásil, že je tuto causu obklopuje ještě mnoho otázek a zdá se, že konec nebude hned tak. Wilsonův právník Richard Zuckerman řekl Daily News: „Očekávám, že další výpovědi přijdou na řadu brzy po svátcích.“ DiaCapriův zástupce Paul Calan zase uvedl že je spokojen s tím, že byl zamítnut výrok o napadení a dodal, že „rovněž zbývající tvrzení o napomáhání k napadení a násilnostem je zcela chybný.“ Řekl, že pro svého klienta plánuje „mohutnou obhajobu“.
   
13.12.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 presne tak

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:24:06
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Nadávat ais nemusel, ale suma 45 milionů dolarů se mi zdá přehnané, prostě pokus vytahat z něj prachy.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 07.12.2003, 15:24:09
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Normální rvačka, ale táhne se to bulvárem

  superkarma: 0 05.12.2003, 13:23:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme