Bulvár

Madonna dostane k Ježíšku manžela!

Pár dní před koncem roku 2000 a dva dny před Štědrým dnem proběhne nejočekávanější britská svatba posledních let. Královna popu Madonna (42) a její o deset let mladší přítel a otec jejího syna Rocca režisér Guy Ritchie budou oddáni 22. prosince v katedrále skotského městečka Dornoch. Od chvíle, kdy zpěvačka zveřejnila místo své svatby, je prý přezdívána jako McDonna :-)
Spekulace tisku o její plánované svatbě nabraly obrátky, když se rozkřiklo, že Madonna se rozhodla vdávat v šatech od Paulovy dcery Stelly McCartneyové, zatímco Ritchie si jako svatební ohoz zvolil pravý skotský kilt. Madonnina čtyřletá dcera Lourdes bude pravděpodobně na té velké slávě za družičku.
Minulý týden byli snoubenci údajně na výletě ve Skotsku, aby před onou událostí trochu obhlédli terén. Horkým kandidátem na slavnostní mecheche je prý zámek Skibo na severovýchodním pobřeží, který si pro svůj velký den už nějaký čas vybírají bohatí a slavní z celého světa a mimochodem byl i jednou ze zvažovaných alternativ nedávné mastňácké hvězdné svatby – Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jonesové. Své sňatky si tu odbyli například herci Ewan McGregor a Robert Carlyle, které proslavilo účinkování ve skotském kultovním snímku Trainspotting. O svatbě zde uvažovali také Jack Nicholson, Sean Connery nebo počítačový imperátor Bill Gates. Pokud se jedná o svatební hosty na Madonnině svatbě, určitě nebude chyvět rodina a ze slavných jmen se zatím hovoří o Stingovi. Určitě ale nebude jedninou celebritou mezi svatebčany...
Co se týká počasí, předpokládá se, že to žádná sláva nebude. Jak už to tak v těchto končinách a touhle dobou bývá. Zase na druhou stranu se říká, že déšť přináší novomanželům štěstí. Každopádně na tom něco bude, protože minulá svatba Madonny s hercem Seanem Pennem v roce 1985 proběhla sice za svitu slunečních paprsků v Kalifornii, zato jejich čtyřletý vztah by se dal nazvat přinejmenším bouřlivým.
Rok 2000 byl pro Madonnu (rozenou Madonna Louise Veronica Ciccone) rozhodně přelomový, protože nejen že porodila syna Rocco, ale také natočila a vydala desku Music, která je momentálně jedničkovým hitem ve 23 zemích světa a zpěvačka svůj návrat na pódium po sedmi letech uskutečnila za obrovského zájmu 9 milionů internetových diváků.
   
12.12.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  zas Madona asi tady ma predplatne nebo coSml30

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:24:52
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  aCH jo, zase ta Madonna, čtu už jen o ní a o Kanárech...

  superkarma: 0 07.12.2003, 15:29:00
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  O téhle svatbě je tu už třetí článek

  superkarma: 0 05.12.2003, 13:24:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme