Bulvár

Dr. Vinetů Jiří Macháček bude ve středu hostem našeho on-line rozhovoru!

Herec Jiří Macháček v poslední době utkvěl filmovým divákům v paměti jako sympatický stěhovák a muzikant Jakub s blonďatou odbarvenou hlavou, marihuanovou cigaretou a špatnou pamětí z Ondříčkova filmu Samotáři. Jiří Macháček je ale taky znám jako Sklepák (člen divadla Sklep), Dr. Vinetů z Rádia Limonádový Joe (byl jedním ze zakladatelů tohoto ojedinělého rozhlasového projektu), zpěvák a kapelník undergroundové skupiny MIG-21 a kromě toho taky král Majáles.
Jiří Macháček je jednou z nejvýraznějších osobností mladé herecké a muzikantské generace u nás. Málokdo přitom ví, že je „původním povoláním“ právník. Před deseti lety dokončil studia na Právnické Fakultě University Karlovy v Praze. Filmový svět ho ale asi vábil více než suché paragrafy, protože jeho další studijní zastávkou byla Evropská filmová akademie v Dánsku, kde absolvoval v roce 1995. Kromě již zmíněných Samotářů jste Jiřího mohli vidět i ve filmech Knihomol a Mrtvej brouk z roku 1997 nebo ve slavném snímku Saši Gedeona Návrat idiota. V poslední době je Jiří Macháček taky k vidění na televizní obrazovce, konkrétně v reklamě na mobilní telefony, jako smolař Bob. Vzpomínáte? To je ten v červeném autě a s půvabnou stopařkou.
Chcete vědět víc o mladém muži, který dovede být stejně dobře originálním a vtipným Dr. Vinetů jako „zkouřeným“ Samotářem? Zajímá vás, co Jiří Macháček právě teď dělá, v jaké roli vás překvapí příště? Jak bude trávit Vánoce a jak přivítá rok 2001? Jestli je jako správný filmový idol pronásledován fanynkami? Chcete se ho na něco zeptat? On-line chatování s Jiřím Macháčkem, které vám přináší magazíny Žena-in.cz a Novinky.cz, bude určitě pořádná předvánoční Besídka. Nenechte si ho ujít ve středu v poledne! A ptát se můžete začít už teď!
   
11.12.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 me se to libilo

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:25:59
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Ťapina: já jo,a le jen v TV, zase tak mo c se mi to nelíbilo

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 07.12.2003, 15:37:29
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Samotáře jsem neviděla, připadám si jak sto let za opicema

  superkarma: 0 05.12.2003, 13:24:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme