Bulvár

Markéta Hrubešová, cudně zahalená.

První velkou filmovou rolí Markéty Hrubešové byla hlavní ženská role ve filmu Karla Kachyni Oznamuje se láskám vašim, kde hrála po boku Lukáše Vaculíka. To bylo v roce 1988 a od té doby natočila dalších čtrnáct filmů, z nichž některé byly skvosty, které se napořád zapsaly do povědomí diváků, například Jakubiskův Sedím na konári nebo Dostálův Golet v údolí. Několik z těchto filmů natočila i v zahraničí a jenom jeden film ze své filmografie považuje za úplný propadák. Bylo to Divoké pivo, kde vzala roli proto, že už měla dost tragických a vážných postav. Nyní si vybírá role s větší odpovědností, hlavně filmové, protože, jak říká, divadelní představení se odehraje a skončí, ale film je neúprosný v tom, že zůstává.
Dneska se vrací k rolím divadelním, hostuje v několika hrách v divadle Skelet, kde se hraje jak ona sama říká „inteligentní bulvár“. Diváci se na ni mohou těšit i v pokračování seriálu Zdivočelá země režiséra Hynka Bočana. Snaží se vymanit se ze škatulky sexy divy a chtěla by se věnovat nadále spíše charakterním rolím.
V současné době žije s fotografem Vladimírem Štrosem. Rodinu zatím neplánují, protože se chce na děti těšit a užívat si je, a ne harcovat je od jedné babičky ke druhé.
Markéta Hrubešová je narozená ve znamení Ryb, snadno se dostává do depresí z negativního prostředí a žije v opačném biorytmu – chodí pozdě spát a ráno dlouho spí. Jaký má denní program? Co ráda čte a jaké má ráda filmy? Věří na osud? Jak se žije profesionálnímu fotografovi s herečkou? Na to na všechno a na spoustu dalších věcí se můžete zeptat ve středu od 13.00 hodin přímo Markéty a jejího Vladimíra. Otázky jim můžete klást už dnes ZDE.
   
09.10.2000 - Společnost - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  ted vari a myslim ze je to fajn

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:46:15
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Ta Markéta... ona asi hraje v i divadle, ve filmu fakt jen v pár propadácích.

  superkarma: 0 07.12.2003, 09:33:54
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Divoké pivo byla pěkná kravina, tím si Markéta moc nepolepšila.

  superkarma: 0 05.12.2003, 12:36:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme