Bulvár

Muž, který vyhrožoval herečce Brooke Shieldsové, má distanc.

V úterý losangeleský soud rozhodl, že muž, který posledních 15 let děsil herečku Brooke Shieldsovou výhružnými a oplzlými dopisy, má na příštích deset let zákaz vyskytovat se v její blízkosti a jakkoli ji kontaktovat.
Dvaačtyřicetiletý účetní z New Yersey jménem Mark Bailey dlouhá léta obtěžoval a terorizoval půvabnou americkou herečku a nyní byl konečně odsouzen k podmíněnému trestu a k tomu, že musí docházet dvakrát týdně na psychologická sezení a podrobit se psychologickým testům.
Soudkyně Nejvyššího soudu v Los Angeles Maureen Duffy-Lewis řekla, že by Bailey mohl jít na čtyři roky do basy, pokud by jakýmkoliv způsobem porušil podmínku a spojil by se s Shieldsovou. Zákaz zahrnuje samozřejmě i její rodinu, zaměstnance, zaměstnavatele a také agenty.
Brooke Shieldsová (35) je s výsledkem soudu spokojena. Osobně se sice jednání neúčastnila, ale celý případ pečlivě sledovala a teď má prý velkou radost, že nad úchylákem budou po dobu deseti let dohlížet úřady a lékaři. Bailey, který byl už dvakrát předtím obviněn z pronásledování Brooke, má podle vyjádření soudu duševní problémy, které je potřeba řešit. 10. ledna byl zatčen, když si policisté všimli odrazu jeho postavy se zbraní v ruce v prosklené stěně budovy v centru Los Angeles. V kapse útočníka byly nalezeny dvě pohlednice adresované Shieldsové, v nichž jí vyhrožoval, že ji navštíví v jejím novém domě, a které podepsal: „Jí se tě nebojím, Mark“.
   
08.09.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 zrovna si rikam ze ju tu snad furt

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:32:56
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Ach jo, samá Brooke, už ji dneska čtu asi popáté...

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 07.12.2003, 18:52:58
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Takové zákony by měly být i u nás, tady by Brooke ani jiná žena neuspěla. Obtěžuje vás? Tak si to s ním nějak vyřiďte.

  superkarma: 0 05.12.2003, 12:48:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme