Bulvár

Jan Kraus zítra on-line!

Jan Kraus se narodil před 47 lety ve znamení Lva. Jeho sourozenci Michal, Ivan a Eliška žijí v zahraničí, on řízením osudu zůstal v Praze. Je otcem tří synů, dva má se svou bývalou ženou Janou, třetího s Ivanou Chýlkovou.
Určitě ho znáte jako kluka s velkýma ušima v Dívce na koštěti, jako vtipného a nekompromisního moderátora Sauny, jako despotického úředníka z nového televizního pořadu Další, prosím!, kde bez skrupulí zpovídá politiky, nebo jako autora sloupků v časopise Týden, ve kterých glosuje všechno, co ho napadne. Některé lidi tím nutí každý týden stepovat nedočkavě před trafikou, jiné naopak vytáčí do nepříčetnosti.
Jako autor divadelní hry Nahniličko (hraje v ní i se svou ženou) se v roce 1995 umístil na druhém místě v soutěži o Cenu Alfréda Radoka. Byl jedním z hlavních aktérů kontroverzního televizního pořadu Dvaadvacítka, který byl protizákonně cenzurován a poté, co jeho tvůrci podali na Českou televizi žalobu, za podivných okolností zastaven.
Někteří lidé Jana Krause obdivují, jiní zatracují, někteří se ho dokonce bojí. Prostě není nikomu lhostejný. Už odmalička byl trnem v oku učitelům, nikdy nešel pro slovo daleko a to mu zůstalo až dodnes. Možná i proto je tak výborným a pohotovým moderátorem! Nesnáší školu, nemá rád povýšené chování ani lezdoprdelky, rozčiluje ho focení a neuznává pravidlo, že by se moderátor měl pořád jen tlemit. Má rád počítače, hudbu, koně a skotskou whisky.
Chcete se dovědět o Janu Krausovi víc? Zajímá vás, jaké to je sekýrovat politiky? Jestli má nějakou vytouženou filmovou roli? Jaké to je, když ho lidi považují za gaunera? Jestli se někdy jako moderátor dostal do slepé uličky? Co ho nejvíc rozčiluje a co mu dělá radost? Zda po zastavení Dvaadvacítky neuvažuje o podobném pořadu třeba ve spolupráci s jinou než veřejnoprávní televizí? Připojte se ve středu ve 13 hodin na on-line rozhovor, který pro vás připravila Žena-in.cz společně se serverem Novinky.cz. Otázky můžete položit už teď!


   
22.08.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] terezalah [*]

  Kraus - super .)

  superkarma: 0 11.06.2013, 13:13:39
 2. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 proc tak to ja bych zas sla

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:04:57
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  NO byt jeho souperem v nejakem diskusnim poradu, to bych fakt nechtela.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 06.12.2003, 23:11:12
 4. avatar
  [1] Ťapina [*]

  On je ve znamení lva? Tak to s ním asi nebude jednoduché pořízení

  superkarma: 0 05.12.2003, 11:27:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme