Bulvár

Jaký je Jan Kraus? To se dozvíte ve středu z on-line rozhovoru!

Jan Kraus je výraznou osobností české kulturní scény. Moderuje na Primě Saunu, vytvářel recesistický pořad pro českou televizi s názvem „Dvaadvacítka“, napsal divadlení hru Nahniličko, kde hraje jeho současná žena Ivana Chýlková hlavní roli. S divadelní hrou Nahniličko se v soutěži dramatiků o Cenu nadace Alfréda Radoka umístil v roce 1995 na druhém místě. Píše sarkastické a vtipné komentáře o politice a běžných jevech v naší společnosti pro časopis Týden. Již od dětství hrál v mnoha filmech, jeho jednoznačný vzhled ho předurčoval pro role uličníků, zlobilů a škodičů. Svým svérázným vystupováním a pro své názory je u mnohých buď milovaný a oblíbený, nebo u některých nenáviděný. Potýká se s tím dodnes, ale jak se zdá, vůbec mu to nevadí, naopak, často se tím baví. Má tři syny, dva s bývalou ženou, herečkou a výtvarnicí Janou Krausovou, třetího se známou herečkou Ivanou Chýlkovou.

V současné době žije Jan Kraus s Ivanou Chýlkovou. Je známo, že Ivana Chýlková, která před tím žila dlouho s Karlem Rodenem v si podstatě s Janou Krausovou, předešlou manželkou Jana Krause, jen vzájemně vyměnily partnera. Krausová dnes žije s Rodenem a Kraus s Chýlkovou. Možná jim byla předlohou kniha Milostné rošády od Roalda Dahla, ale na rozdíl od knížky jim to, jak se zdá, vyšlo a výměna jim vzájemně prospívá.
Zajímá vás Jan Kraus? Je spokojen se svou prací? Co mu přinesla Sauna? Vadí mu jeho kontroverzní postaveni na české umělecké scéně? Je ve skutečnosti rváč a buřič? Jak probíhaly jeho milostné rošády? Jaká je Ivana Chýlková? Myslíte, že by se chtěl vrátit k filmu? O jakou roli by stál? Myslí si Jan Kraus, že „podle nosa poznáš kosa?“ Na to všechno se můžete zeptat už teď!

   
14.08.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  nejak zvlast ho nemusim ale na uvolnete se prosim obcas kouknu bejvaj tam fajn hoste

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:09:15
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Filmový gauner -to sedí. Už od raných mladých let

  superkarma: 0 05.12.2003, 11:31:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme