Bulvár

Pepa Vojtek se o prázdninách „nudil“ v Chorvatsku. A chodil s bílým zadkem!

Hned první trojice otázek byla skutečně „na tělo“, ale Pepa si s nimi lehce poradil, nezalekl se a pustil se do nich zostra. Možná, že se vám zdálo, že náš chat tentokrát hýřil silnými slovy a nespisovnými výrazy, ale Pepu Vojtka asi nejde do formátu slovníkové češtiny nacpat.
Pepa nám prozradil, že jede pořád dopředu a nikdy nekouká zpátky, aby si nenabil hubu, že žije drsně a rychle a že má rád Sabinu, protože je úplně jiná, že si u ní od té povinné kabátovské drsnoty trochu oddechne. Přestože je Sabina úplně z jiného těsta, rozumí mu a šlape jim to spolu už víc než rok.
K drsnému životu kabátníka patří rovněž alkohol, který Pepa pije, jak sám říká, protože ho to baví. Naznačil, že problémy s alkoholem byly, ale už nejsou. Když se Pepa opije, tak holduje adrenalinovým sportům, naposledy skočil opilý bangee jumping a pak litoval, protože při skoku něco ztratil.
A protože je Pepa nejen drsný, ale taky hodně zaměstnaný muž, musí se rychle přemisťovat, což koná ve voze, pod jehož kapotou frká a hrabe kopyty 190 koní. Pepa se však rychle přemisťuje rád, rychlou jízdu miluje, zdá se, že nejvíc ze všeho, a chtěl by jezdit nějaké automobilové soutěže.
Nejlepším důkazem toho, že Pepa není takovým drsoněm, jakým se zdá být, je to, že trávil letošní prázdniny v Chorvatsku se Sabinou, a to v nudistickém kempu, kde kromě nich dvou už byli jenom obtloustlí Němci. Pepův zadek tam prý svítil do daleka.


Zajímá vás, jak se Pepovi hraje v Hamletovi? Co říká na drogovou problematiku a co vlastně ztratil při svém skoku na gumě? Přečtěte si celý rozhovor!
   
10.08.2000 - Společnost - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Kabati to muzu Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 20.09.2012, 22:08:57
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Vůbec nechápu, jak mu to se Sabinou může klapat.

  superkarma: 0 06.12.2003, 23:40:37
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Skočil opilý bungee jumping a JENOM něco ztratil? Může být rád, že se nezabil

  superkarma: 0 05.12.2003, 11:31:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme