Bulvár

Marcela Březinová a Vladimír Kočandrle jsou už zase spolu!

Marcela Březinová a Vladimír Kočandrle jsou oba, jak se zdá, nerozlučně spjatí se skupinou OK Band, která vnikla před dvaceti lety, rozpadla se, letos se zase dala dohromady a vydala nové CD Ornament osudu. Jejich spolupráce začala v roce 1979, kdy spolu začali chodit. Hity z té doby jako Snad za to může láska, Pár slov a dost, Už mi nevolej, si vybaví snad každý. OK Band patřil v osmdesátých letech mezi naše nejoblíbenější skupiny a byl nejvýznamnějším představitelem nové české vlny. Současný OK Band (ve staré původní sestavě spolu s kytaristou Tondou Mandem) chce oživit osobitý styl a zpěv Marcely Březinové, nechce se ale patlat v minulosti, naopak, chce z ní vycházet.


Vladimír Kočandrle je významnou osobností českého hudebního průmyslu, je majitelem vydavatelství Monitor a má prsty snad ve všem, co se v tomto odvětví šustne. Vyprodukoval hvězdy jako je Bílá, Czáková, Machálková, Basiková….. Jak se zdá, přitahují ho zpěvačky, se kterými pracuje. Jeho poslední mediálně známý vztah s Ilonou Czákovou znal skoro každý z výkřiků na hlavních stranách bulvárních novin.


Marcela Březinová o sobě říká, že se zpěvačkou snad narodila. Zpívání je pro ní stejně tak automatické jako čištění zubů. Proslavila se v osmdesátých letech jako zpěvačka OK Bandu po boku Vladimíra Kočandrleho, potom se vydala na sólovou dráhu, vydala dvě desky, vystupovala v muzikálu Benzín a mejkap. Návrat do OK Bandu bere tak, že tahle skupina a spojení je „kámasútrou jejího osudu“ a teď už si pouze vybírá polohy, které jí nejvíc vyhovují. Poslední dobou přitahuje veřejnost nejen svým úžasným zpěvem, ale i fotografiemi pro Playboy a výstředními účesy. Ostře růžová barva jejího posledního účasu nedá spát kritikům a redaktorům časopisů, které sbírají drby. Má dvě děti – dcerku Vandu a syna Jendu.


Chcete se jich na něco zeptat? Zajímá vás, proč se zase sešli v OK Bandu? Jaká je jejich nová deska? Co čekají od „nového“ OK Bandu? Jak funguje hudební průmysl? Jak vypadá obchod kolem vydaných desek? Proč Marcela mění často své účesy a vždy vymyslí něco ztřeštěného? Co na to říkají její děti? Co mají ještě oba v plánu? Jak dnes vychází Vladimír Kočandrle s Ilonou Czákovou? Na to všechno a mnoho dalšího se můžete zeptat už teď! Ve středu v poledne vám oba odpovědí!
   
17.07.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] terezalah [*]

  Muj také ne

  superkarma: 0 11.06.2013, 13:12:16
 2. avatar
  [3] hubajda [*]

  OK Band znam ale neni to muj salek kavy

  superkarma: 0 20.09.2012, 22:04:12
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  J8 je znám, ale to už je snad 20 let, co bylis lavní fakt hodně, mně se to nikdy nelíbilo.

  superkarma: 0 07.12.2003, 08:22:33
 4. avatar
  [1] Ťapina [*]

  OK Band neznám, ale podle těch fotek asi nic pro mě

  superkarma: 0 05.12.2003, 11:42:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme