Bulvár

Víte, že původním povoláním je Radek John gynekolog?

Ostatně jeho neposednost hnětla i čtenáře – chtěli jste na něj hledět na kameře, ale to on ne – chápali jsme to, profík jako on si musí zkontrolovat, co mu vkládá konkurence do úst.
Radek John byl ve svých odpovědích velmi důkladný a obsáhlý, takže na rozdíl od své novácké kolegyně Pavlíny, která nás zasypala kulometnou palbou odpovědí, nestačil zodpovědět takové množství otázek, ve svých odpovědích však většinou vyčerpal téma ze všech stran, čímž odpověděl dalším pěti tazatelům.
Osobním odpovědím se rozhodně nevyhýbal, naopak dotaz na první erotický zážitek ho velmi rozjařil a hned nám řekl to, co národ jistě neví – jeho profesionální zkušenosti nejsou ani spisovatelské, ani novinářské, ale již v pěti letech měl vlastní gynekologickou ordinaci.
Co si myslí Radek John o ženách? Že jsou báječné tím, jak jsou jiné než muži – zpočátku, pak se jejich „jinost“ nedá vydržet. Svou ženu Zlatu obdivuje zejména pro její „tah na branku“ z Klecan až na Barrandov.
Radek John ve svých odpovědích několikrát zdůraznil, že práce v Nově je dobrá, neboť tam mají novináři skvělý kolektiv, víceméně volné ruce a za šéfa Železného muže, jenž je neotravuje svou přítomností vyjma případů, kdy mají průšvih. Protože si témata vybírají a prosazují sami, někdy jsou to reportáže značně krkolomné a nebezpečné, proto mají všichni nováčtí publicisté kurs sebeobrany a někdo i zbraň.
Nestačí vám to? Zbytek si přečtěte na http://rozhovor.zena-in.cz/
Stojí to za to!


   
29.06.2000 - Společnost - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 memento jsem take cetla a jeste my deti ze stanice zoo drive me Radek John nevadil dost jsem ho uznavala ale co sel do vlady tak ho nemusim

  superkarma: 0 20.09.2012, 19:18:56
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Ťapina: jako že je tak slizkej?
  Já nevím, Proč mě docela dostalo, Mementojsme četli všichni,a le nějak mijako člověk nesedí, je dost samolibej

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 06.12.2003, 20:17:26
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Docela k němu ten gynekolog sedí

  superkarma: 0 05.12.2003, 11:13:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme