Bulvár

Zeptejte se Richarda Müllera! Jaký opravdu je?

Jeho hity zná snad každý. Tlaková níž, Po schodoch, Štěstí je krásná věc a mnoho dalších. Chcete ho poznat osobně? Zeptat se ho na vše, co vás zajímá? Navštivte ve středu on-line rozhovor, který pořádáme ve spolupráci s denním magazínem Novinky.cz


Někdy se chová jako šílenec, jindy jako rozumný člověk.
Přiznal se, že šest let jede v heroinu a kokainu a kouří trávu. Televize Markíza za zveřejnění rozhovoru o jeho vztahu k drogám dostala dvoumiliónovou pokutu a jemu hrozí setkání se soudcem a trest natvrdo.

V rámci pořadu Peříčko se přiznal k oblibě análního sexu a tvrdil, že má malý penis. A aby toho nebylo málo, ač ženat, prohlašoval, že si vezme za manželku známou zpěvačku Ivu Bittovou.
Na moravském koncertě se před plným stadionem posluchačů a posluchaček svlékl během úvodních písní a poté překvapený dav s kytarou zakrývající rozkrok údajně žádal o perník. Překvapeni nebyli jen diváci, ale i pořadatelé, kteří se po koncertě od jeho chování distancovali s tím, že oni striptýz neobjednávali. Bulvární svět si mnul ruce.
Richard Müller je ale také již mnoho let velmi oblíbený a slavný zpěvák. Má za sebou supervelké hity. Nyní mu vychází nová deska s názvem Michal Horáček, Richard Müller a Jan Saudek.

Skoro to vypadá jakoby všechny skandály byly promyšleny. A cílem je prodejnost nové desky. Müller to popírá.
Jeho přátelé tvrdí, že se blíží jeho kolaps, že je na dně. Drogy prý ovládly jeho život a ničí mu kariéru, o rodině nemluvě. Myslíte si, že všechno je jeho mediální konstrukce nebo je vše pravda? Jaký vlastně je?

Co řekne tentokrát? Bude řádit, nebo bude v pohodě. Přesvědčte se sami - ve středu tentokrát v 11.30 bude tady odpovídat na vaše otázky. Položte mu nějakou na tělo už teď. Neváhejte, nebojte a nestyďte se. Vždyť se tváří jako tvrdý chlap.
   
09.05.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] terezalah [*]

  ten se tak změnil

  superkarma: 0 11.06.2013, 12:08:03
 2. avatar
  [2] hubajda [*]

  nemusim ho je divnej

  superkarma: 0 20.09.2012, 18:48:15
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Jaký je doopravdy, to se asi z rozhovorů nedozvíme.

  superkarma: 0 05.12.2003, 10:12:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme