Bulvár

Líbí se vám Tomáš Hanák? Chtěly byste ho mít doma? Položte mu otázku!

Herec Tomáš Hanák vstoupil do povědomí širší veřejnosti před revolucí v divadle Sklep a rolemi ve filmech Pražská pětka – ano, onen neodolatelný brigádník, kdy hraje floutka a prototyp napravitelného „Američana, kterým v hospodě nenalévají“, dále jsme ho viděli ve filmu Věry Chytilové Kopytem sem, kopytem tam, a v neposlední ředě má na kontě hlavní roli ve filmu Kamenný most. Nespočet rolí divadelních ve svém domovském divadle Sklep a nelze opomenout ani jeho skvělou moderátorskou roli ve dvojici s dr. Vinetouem na Radiu Limonádový Joe. Kdo by ještě pořád nevěděl, kdo že je ten skvělý Tomáš Hanák, připomeňme si novou reklamu na síť mobilních telefonů, která teď běží v televizi.
Zároveň o něm víme, že má za sebou dva neúspěšné dlouholeté vztahy, první s „Paprikou“, herečkou divadla Sklep, druhý s Terezou Kučerovou, dcerou režisérky Věry Chytilové. Také víme, že dlouhá léta bojoval s alkoholem. Dnes žije s tajemnou novou mladou ženou v domečku za Prahou a má čtyřměsíční miminko. Chcete odhalit tajemství? Zajímá vás co teď dělá? Na jakém filmu se v poslední době podílel? Co se mu líbí na ženách? Co má v plánu? Jak zvládl svou závislost? Jestli má problémy se svou popularitou?
Pokud se o Tomášovi Hanákovi chcete dozvědět ještě něco dalšího, položte mu otázku a on vám ji ve středu v poledne on-line zodpoví. Zeptat se můžete již dnes na adrese http://rozhovor.zena-in.cz/
   
27.03.2000 - Společnost - autor: Jana Zbyňková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] terezalah [*]

  Hanák je fajn :)

  superkarma: 0 11.06.2013, 12:04:11
 2. avatar
  [3] hubajda [*]

  Ťapina — #1 tak to me se vubec nelibiSml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 20.09.2012, 12:54:38
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  No jo, má jisté charisma.

  superkarma: 0 06.12.2003, 13:15:40
 4. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Tomáš Hánák je moc hezký chlap.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 05.12.2003, 09:53:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme