Bulvár

Chcete vědět pro koho Sabina Laurinová zpívá pozdě v noci?

Sabina Laurinová je herečka. Sabina teď ale také hodně zpívá. Ke zpěvu má vztah už dávno, protože jako holčička zpívala v Kühnově dětském sboru, později tři roky hrála v Semaforu a teď – kromě toho, že ji pořád vídáme jako moderátorku v televizní písničkové soutěži – hlavně vychutnává roli Ofélie v muzikálu Hamlet. Sabině to ale nestačí, a tak si zpívá i doma v koupelně, a to třeba o půlnoci (protože herci chodí pozdě z práce). „Chudáci sousedi,“ směje se Sabina, která jim zpívá každou noc.

O svoji kondici se Sabina stará tak, že občas chodí cvičit a cestou z posilovny se raduje, jak nad sebou zase zvítězila. Jinak dává přednost cukrárně a lahodným větrníkům, nebo si s přáteli vyjde do restaurace. Tento prostor ji totiž fascinuje, protože se tu setkávají lidé, kteří by se třeba nikdy nepotkali, a také ráda sleduje jejich gesta a chování - tomu se říká profesionální deformace :))
Teď právě se Sabina strašně těší na jaro, protože tohle roční období je podle ní nejlepším zdrojem energie a dobré nálady. A možná taky proto, že bude mít narozeniny. Prozradila nám, že je beran, i když na to vůbec nevypadá. “Vypadám prý křehce a taky křehká jsem. Uvnitř. Ale když nastane situace, kdy je třeba zabojovat, tak se nevzdám,” potvrzuje pravdivost své beraní charakteristiky Sabina. Věří prý na znamení, už proto, že například v rozhovorech s maminkou - beranem často dojde k čelnímu střetu.
Sabina je krásná a proto má hodně obdivovatelů. Píšou jí dopisy a někteří jí také nosí květiny. Jako jeden mladík, kterého potkala v butiku, kde si vybírala šaty. Díval se na ni tak upřeně, že měla strach, jestli nemá rozmazaný make-up. Nebo jestli to není nějaký úchyl. Pak ale přišel blíž a řekl, že chtěl v životě potkat jen dvě ženy, a to Cindy Crawford a Sabinu Laurinovou. A že je šťastný, že se mu to podařilo. Pak utíkal pryč a za chvíli byl zpátky. S kytičkou.

Johana Barvínková
mailto:johana@zena-in.cz

Jestli se chcete na něco zeptat Sabiny Laurinové, přijďte si s ní zachatovat ve středu 1. března. V pravé poledne začíná on-line rozhovor, který společně připravují internetový deník pro ženy www.zena-in.cza časopis www.novinky.cz. Ptát se ostatně můžete už teď, a to na právě tady http://rozhovor.zena-in.cz/
   
28.02.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] hubajda [*]

  ja ju nemusim

  superkarma: 0 20.09.2012, 12:31:27
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Sabiny se na nic ptát nepotřebuju

  superkarma: 0 05.12.2003, 10:01:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme