Přečtěte si zajímavý názor na dnešní téma. Napsala nám ho čtenářka Iveta, a je na vás, jestli se s ní shodnete, či ne.

Znám hodně žen, co si hrají na velké dámy a u ní doma by se daly sázet brambory. Doma místo domácích prací mají velkou práci s tím, aby se krásně ustrojily, aby se pořádně namalovaly, no a to někdy trvá i několik hodin a pak není čas na ostatní věci.  Dělají to proto, aby je lidi obdivovali a chválili.

A pak tu dámu máte například za manželku a žasnete, jak vypadá, když se odlíčí, jak se chová v domácím prostředí, jak se chová k dětem a manželovi samotnému. Je to k pláči. Ale dobře tomu chlapovi tak, chtěl krásnou dámu, kterou ostatní chválí, ale opak je pravdou. Muž  si vše může dělat sám, když chce mít doma aspoň trošku pořádek a něco k jídlu a nejen pro sebe a někdy i pro děti a pro dámičku.

Takže moje představa dámy je mít doma čisto, postarat se o děti, mít uvařeno - neříkám každý den, ale třeba o víkendu, umět vtipkovat, umět poslouchat ostatní, být slušná, pomáhat ostatním atd. Není to o vzhledu a strojení, ale o duševním vyrovnání.

Toť můj názor ahojda Iveta

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jak se říká, navrch huj, vespod fuj. Není to něco podobného?

Jaký na to máte názor vy, milé ženy-in? Má mít dáma vzorně uklizeno? Čím se podle vás vyznačuje dáma. Co si pod tím pojmem představujete? Chováte se vždycky jako dáma? Myslíte si, že být dámou je v dnešní době nemožné? Znáte nějakou pravou dámu, která by mohla jít příkladem? Považujete se vy sama za dámu? Pokud ano, klidně se pochlubte. Pokud ne, co vám v tom brání?

Napište nám na dnešní téma a získejte exkluzivní pleťové sérum Anew REJUVENATE od Avon

Stačí napsat svůj názor, příběh nebo si tak trochu zafilozofovat a poslat na adresu:

redakce@zena-in

 

 

Reklama