Vztahy

Zelené fazolky s rýží

Také se vaše děti už tak netrpělivě těší na štědrovečerní nadílku od Ježíška? Zvláště ti nejmenší - předškoláci a začínající školáci (stejně jako Hertina dcera Hanička) - prožívají období mučivé nejistoty, jestli on ten Ježíšek přece jenom tak trochu neexistuje, i když spolužáci říkali, že je to blbost a dárky dávaj máma s tátou. Jedním z jasných důkazů toho, že Ježíšek opravdu existuje bývá pak pro malé pochybovače výskyt dárků, které nejsou ani trochu praktické, ale o to víc vytoužené. Kromě moderních (a hlavně módních) výkřiků techniky, po jakých prahnou stále menší a menší děti, jako je mobil nebo počítač, bývají pro hodně dětí tou největší radostí ještě pořád knížky a cédéčka. Kdekterá knížka je pak přečtena ještě do nového roku, kdejaké album je přehráno na tátově cédépřehrávači více než stokrát za vánoční prázdniny.
Děti milují pohádky. A taky milují hudbu. Proč to šikovně nespojit v jedno a nedarovat jim hezké a milé písničky z osvědčené a oblíbené tvůrčí dílny Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka, které na CD a MC letos vydal Universal? Na albu Koukám okem malíře najdete hezké a veselé písničky z pohádek Kocourek Modroočko, Čtyřlístek, Medvídek Pú, Zámek v podzemí a dalších v podání známých herců a zpěváků (Lucie Bílá, Martin Dejdar, Marek Eben, Ondřej Havelka, Viktor Preiss, Jiží Schmitzer a Miroslav Vladyka).
Nebo zkuste potěšit své ratolesti novým albem Vánoční a noční sny, které obsahuje milé a laskavé písničky jako Vánoce, ach Vánoce, Tajná místa, Strašidýlko Emílek, Poníci, Jaromil, Jedličky, Bumbrlíček, Tatínku, lehce, Když na les padá sníh, Těšení, Radujte se zvířata a další.
Budete-li mít štěstí, můžete jedno z nich vyhrát i v dnešní soutěži.
   
15.12.2000 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] hubajda [*]

    Sml16Sml16Sml16

    superkarma: 0 30.09.2012, 00:37:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme