Milé dámy, věřím,že můj příběh nebude oproti těm životním karambolům, o kterých píšete zajímavý,ale i tak jsem se rozhodla napsat. Doufám,že vám svým příběhem nezkazím den,ale věřím,že čtenářky Ženy-in jsou ženy otrlé a jen tak co je nerozhází.

Toho letního dopoledne jsem si lebedila na WC(vykonávala jsem velkou potřebu) a se zalíbením si pohrávala se svým novým zlatým náramkem(pro mě né zrovna levným=11000Kč),který jsem dostala od manžela k výročí-ve chvíli,když jsem uslyšela pláč z kuchyně jsem se tak vylekala,že mě náramek vypadl a šup-zrovna do záchodové mísy...! V šoku jsem vyběhla do kuchyně,a když jsem viděla dcerku,že je v pohodě,vrátila jsem se na záchod a pustila se do pátrací akce s názvem "NÁRAMEK"!

Naději jsem měla v tom,že jsem nespláchla,a tak přes slzy,s rukavicemi na rukách jsem se hrabala v záchodové míse a lovila,lovila a lovila,ale bohužel bezvýsledně...! Mé děti mě pozorovali,a určitě si pomysleli,že se maminka nejspíš zbláznila...! V zoufalství jsem bězěla pro sousedku,a své starší dceři dala za úkol,aby mladší dceru pohlídala...! Když jsem se i se sousedkou(holkou pro všechno) vracela k našemu domu už z dálky jsme slyšeli řev nesoucí se z našeho WC-vběhla jsem do domu ve chvíli,když starší dcera tahala za nohy dvouletou dceru ze záchodové mísy(ta po mamince opakovala pátrací akci a tím,jak se nakláněla k záchodové míse,tam jednoduše spadla...). Situace vypadala velmi komicky,ale do smíchu mě rozhodně nebylo!!!! Když jsem dceru dala do pořádku,začalo další kolo pátrání,a to,jak se říká ve dvou se to lépe táhne,tak i já za pomoci sousedky jsme se pustili do díla!

Jasné bylo,že v záchodové míse už náramek nenajdem,tak nás nenapadlo nic lepšího,než prozkoumat naši ŽUMPU! Když jsem za domem nadzvedla víko žumpy,zvedl se mě žaludek,ale touha po náramku byla silnější-sousedka se nad žumpu naklonila,ale protože bylo kolem vlhko,noha ji podjela a šup,šup už se koupala v žumpě...polilo mě horko a v šoku jsem zmáčenou sousedku tahala z župmy...! A tak skončila naše pátrací akce-na náramek jsme se vykašlali,a když jsem provedli dokonalou očistu a dezinfekci našich zaneplešených těl,otevřeli jsme si láhev vína a radostí,že se sousedka neutopila jsme tu sedmičku červeného stáhli a já ten zlatý náramek sice s bolavým srdcem,ale štastná za to ,že se nestalo nic horšího oželela-protože:KDYŽ NEJDE O ŽIVOT,JDE O víte co...????

S pozdravem Bohuša  

Text nebyl redakcí upraven.

Pořád jsem doufala, že si přečtu, jak se náramek někde záhadně objevil. Škoda :-( I přesto moc děkujeme.

Měla jste i vy z pekla štěstí? Zachránila jste si čistě náhodou práci, čest, život, peníze, nebo jste se díky šťastným náhodám vymotala ze životní krize? Potkalo vás štěstí ve chvíli, kdy jste ho vůbec nečekala? Vyhrála jste v loterii, když jste zrovna neměla na zaplacení účtu? Potkala jste starého známého, když jste zrovna nejvíc potřebovala jeho pomoc? Zlomila jste si ruku a u lékaře potkala svou životní lásku? Utekla jste hrobníkovi z lopaty? Vyhrála jste v soutěži novou televizi den poté, co stará vypověděla službu? Máte na štěstí kliku, nebo se vám spíš vyhýbá?

A co děláte pro to, aby vás nějaké štěstí potkalo? Jdete mu vstříc, nebo čekáte, až přijde samo? Pomáháte si například sbíráním čtyřlístků? Napište nám svůj příběh o štěstí i vy!

Své příběhy nám posílejte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější samozřejmě čeká odměna.

Reklama