Styl

Ze starého oblečení staršák na pole

To je docela dobrý nápad, co říkáte? Napsala nám o něm čtenářka s nickem janulaostrava. Někdy také  staré nepotřebné věci dává do školky dětem na ruční práce. Staré povlečení se dá využít jako povlak na zahradní nábytek

Dobrý den, také nerada vyhazuji oblečení. Ale byt není nafukovací a s něčím se člověk rozloučit musí. Savé materiály používám na mytí oken a ostatní úklid, a to ostatní? Když vím o charitativní sbírce v našem okolí, odnesu to tam. Také znám ředitelku mateřské školky v našem městě, která vše ocení. Vyprané čisté oblečení odnáším čas od času tam. Děti z hadříků vytváří obrázky, učí se na nich základům vyšívání atd. Dokonce na den matek vytvářely maličké polštářky, které plnily bylinkami. Pak mi sousedka ukazovala ten svůj polštářek, plný heřmánku. A mě napadlo, že je ušit z mé vyřazené halenky. Moc mě to potěšilo.

Já osobně nosím i starší kousky oblečení. Nejsem už nejmladší, a tak nemusím mít jen poslední výkřiky módy. Důležité pro mě je, abych se v oblečení cítila příjemně. Mám známou bydlící v domě, která „recykluje“ stará povlečení tak, že je používá jako návleky na zahradní nábytek. Nábytek je tak chráněn a povlečení doslouží do úplného roztrhání. Protože známí mají také menší políčko, vidívám při návštěvách u nich občas také strašáky v jejich starém šatstvu. Jednou jsem takto šla ke kamarádce a vidím ji, jak dělá něco na políčku. Křičím na ni, volám, a ona nic. Jsem krátkozraká, a tak až když jsem se přiblížila, zjistila jsem, že to není kamarádka, ale strašák v jejím starém svetru.

S pozdravem janulaostrava 

Díky za zajímavé tipy na to, jak dále zužitkovat staré „hadry“, Určitě se něco hodí

   
18.01.2012 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] dasena [*]

    jen mi k tomu strašákovi chybí poleSml30Sml30Sml30Sml30

    superkarma: 0 18.01.2012, 16:24:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme