Dělání dělání , všechny smutky zahání...by si mohla zpívat naše čtenářka Věrulinka, které děkujeme za další recept proti špatné náladě.

Zdravím a přeji krásný den. Splíny mě berou, když nemám co dělat, když se nudím. Řešení mám velice jednoduchý, okamžitě si najdu nějakou práci, a přesto, že není nutná, jdu se jí věnovat.

Berou mě splíny právě v tomto nevlídném počasí, na zahrádce už není co dělat, čeká na jaro. Tak vezmu pilu, manžel mi nadává, na co, mám dvě pily na benzín a na elektřinu, nač se budeš dřít? Ale já vím, že mi to pomůže. Práci beru jako lék na všechno, dokonce i na bolesti všech kloubů, včetně páteře, je to můj osvědčený lék.

Takže šup do garáže, vezmu pilu ruční a už řežu a řežu do zásoby, vezmu sekerku a naštípám třísky na zátop, není jich nikdy dost a ona zásoba na zimu, která snad teprve přijde, jako když je najdu. Po více jak hodině, nebo dvou, jsem jako vyměněná. Splín je pryč a já si v klídku udělám čaj s rumem a sednu si k počítači a jsem sama ze sebou nesmírně spokojená. Nejen za vykonanou práci, ale hlavně, že jsem splín dostala ze sebe pryč.

Zdraví Věrulinka

Práce je určitě skvělý recept na špatnou náladu. Má to vlastně podobné účinky jako sport. Souhlasíte, milé ženy -in? Zaháníte smutek prací nebo sportem? Nebo něčím jiným? Svěřte se nám se svým receptem na zlepšení nálady. Co děláte se svým splínem? Snažíte se ho zbavit, nebo čekáte, až sám odezní.

redakce@zena-in.cz

Reklama