Do 200 Kč

I za málo peněz se dá pořídit hodně muziky. Jestli nejste manuálně zručná a netroufáte si vyrobit něco vlastnoručně, protože takové dárky jsou prý nejlepší, můžete jako maličkost pořídit například vtipné kalhotky, které zaručeně pobaví. Vždy se hodí i něco sladkého na nervy, voňavá svíčka, jež navodí příjemnou atmosféru či lesk, se kterými budou rty obdarované k zulíbání.

Do 500 Kč

Sexy pyžamko nebo stylové chlupaté bačkůrky, kdy budou nožky jako v peřince, vždy potěší. Pokud je vaše nejlepší kamarádka pořádná dračice, jistě jí udělá radost smyslný erotický set pásky kolem krku a ozdob na bradavky. Že preferujete praktičtější věci? Pak můžete pořídit pod stromeček vkusnou kabelku, kvalitní čtivo nebo originální diář pro následující rok.

Do 1000 Kč

Vhodným dárkem pro milovanou sestřičku bude žehlička a kulma v jednom, módní jelínková brož, kterou může obohatit jakýkoliv oděv, případně luxusní parfém. Ten ocení každá žena. Jestli je váš sourozenec zapálený do módy, pořiďte mu trendy tričko se zlatým potiskem. Neurazíte ani příjemným župánkem, který je jako stvořený pro večery plné pohody. 
 

Nad 1000 Kč

Na mamince by se šetřit nemělo. Pokud vám to finance umožní, vykouzlete jí úsměv na rtech nádhernými květinovými hodinkami, které se stanou jejím oblíbeným módním doplňkem. Možná by více ocenila něco do domácnosti? Pak je zde aroma difuzér. Nejen, že má líbivý design, ale jemná voňavá mlha zklidní mysl i tělo a pohladí duši. To jistě maminka ocení. Stejně jako pečující kosmetický balíček, který ji bude hýčkat.

Čtěte také:

Reklama