Bulvár

Že bychom se přece jenom dočkali léta?


A vtipy tipu: "Jestli nám to červenec a srpen nepokazí, budeme mít hezkou zimu", zůstanou jen připomínkou dobrého smyslu pro humor.

Meteorologové tvrdí, že teploty vystoupí až na letních 28 stupňů a ještě tepleji má být v první třetině července. Doufejme, že jim ten optimismus vydrží a že se konečně dočkáme i v Čechách léta. Minulý rok, pokud si dobře vzpomínám, nebylo léto nic moc, a kdybych neodjela alespoň na týden do Chorvatska, tak se ani neohřeju.
Letos se k moři nechystám, tak doufám, že si užiju krásného léta i v naší krásné české krajině.

Kam pojedete vy, milé ženy-in?
Napište, pochlubte se, podělte se o své plány...
   
12.06.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] peguša [*]

  Já bych nebyla zas až tak optimistická. V telce říkali, že teplo bude ještě tento týden a pak utrum. Další takhle teplé dny mají být až někdy v srpenci. HRŮŮŮŮŮZA!
  Rozhodně doporučuju neschovávat svetry a teplejší oblečení vůbec.Sice mi takové léto, jaké bylo loni, moc nevadilo, potože vedra nemusím, ale přece jen máme všichni o létě asi trochu jinou představu. Třeba jim ta dlouhodobá předpověď nevyjde. Nedávno taky říkali, jak koncem května bude přes 25 stupňů a nakonec sněžilo. Tak si držme palce, aby to v létě taky bylo naopak, než hlásají.

  superkarma: 0 12.06.2006, 09:36:42
 2. avatar
  [2] Májík [*]

  Když já těm začátkům července nějak nevěřím,co si pamatuju,tak je vždycky hnusně a zima a proto se v tomhle termínu jistíme dovolenou u moře,takže letos 1. července letíme na Korfu

  superkarma: 0 12.06.2006, 09:30:11
 3. avatar
  [1] LuciBary [*]

  Hlavně aby jim ta předpověď vyšla. Na začátek prázdnin máme pronajatou chaloupku v Jižních Čechách. Loni o jsme o dovolený dost zmokli, letos už né.

  superkarma: 0 12.06.2006, 09:25:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme