Domácnost

Že by byla svatba extrovní zážitek...

Ahoj žena-inky,
minulý týden to bylo právě devatenáct let, co jsme si s mužem řekli ANO. Nemůžu tvrdit, že by pro mě svatba byla nějak „extrovní" zážitek.

Tedy, abych to vysvětlila. Brali jsme se z lásky a oba jsme se těšili, jenže mě ráno, asi z nervozity, chytil parádní žlučníkový záchvat. Tudíž jsem v osm mazala na středisko, aby mi píchli injekci, a celý den do mě nic nebylo. Pak jsme se zase nějak špatně domluvili, manžel odjel jedním autem a místo aby čekal, kde jsem mu říkala, jel rovnou na radnici. My v druhém autě na smluveném místě čekali, ale nikde nikdo. Jeli jsme tedy k radnici a tam můj nastávající celý udivený, kde jsme tak dlouho. Nakonec tedy k tomu „slavnému" ANO přece jen došlo.

Hostů jsme měli málo. Bylo nás celkem 14. Nejsem zastánce honosných a nákladných svateb. Myslím si totiž, že se peníze dají použít mnohem efektivněji. Rozhodně je rozumnější vrazit je třeba do bydlení, než je projíst a propít.

Stejně, když se zve moc hostů, na někoho se určitě zapomene, a ten vás pak pomluví. Lepší vzít jen rodiče, maximálně sourozence, a tím to končí. To je alespoň můj názor. Ale pokud má někdo potřebu mít velkou svatbu, je to jeho věc.
 
Peguša


S tím investováním do bydlení si s vámi dovolím souhlasit. Když se to tak vezme, tak místo velké svatby si můžete koupit i dva až tři metry čtvereční bytu v Praze! A mít a nemít tři metry, to už je šest metrů rozdíl, že ano?:) Hlavní stejně je, že jste spolu.:)

Pište mi i vy svatební historky na adresu redakce@zena-in.cz!

   
09.10.2006 - Dům a byt - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [11] Dana13 [*]

  Doporučuji svatební e-shop

  superkarma: 0 26.01.2013, 11:03:14
 2. avatar
  [10] peguša [*]

  Bydlení chtivý Richard: Tak vám nevím, jakou máte představu o velké svatbě. Synovec se ženil před dvěma lety. Pozvali 120 lidí. Jen ubytování pro ně stálo 80 tisíc. Dalších dvacet zaplatili za kostel na Vyšehradě (rodiče nevěsty jsou věřící). Pak pronájem restaurace a jídlo (oběd a večeře + druhá večeře). Celkem asi 130 tisíc. Dalších 50 tisíc dali za svatební cestu. Na všechno si půjčili. . Mě to teda nepřijde, že by za to koupili 3 metry bytu. Spíš tak základ pro hypotéku. Když už bych si půjčovala takovejch peněz, tak to fakt raději vrazím do bytu (bydlej u ženichových rodičů, kde bydlí kromě nich ještě další dospělý syn v panelovém jednogeneračním 4+1).

  superkarma: 0 09.10.2006, 19:09:24
 3. avatar
  [9] Vivian [*]

  Heduš: přesně tak

  superkarma: 0 09.10.2006, 15:25:56
 4. avatar
  [6] arjev [*]

  Heduš: tak v mém případě ne.Hosté byli Skrblíci a sežrali jako malý cirkus

  superkarma: 0 09.10.2006, 11:09:31
 5. avatar
  [3] Heduš [*]

  Co do svatby vrazíš se stejně vrátí v darech nebo financích... přece tam nikdo nepříjde jen tak.

  superkarma: 0 09.10.2006, 10:28:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme