Snídaně

Zdravý životní styl s BeBe mi pomohl! A Vám?

V minulých článcích jste mohli sledovat mé počiny směrem ke zdravému životnímu stylu. Ráda bych svoje snažení po třech měsících zhodnotila.

Snídaně je základ!

Základem každého mého dne je snídaně. Neodcházím do práce bez toho, abych se nenasnídala. Většinou je to černý čaj a lehká snídaně. Ta se většinou skládá z bílého jogurtu, celozrnných sušenek BeBe Dobré ráno, celozrnných lupínků, tmavého chleba s taveným sýrem a šunkou. Někdy, když mám o víkendu čas, uvařím si vajíčko na hniličku, dám si navíc kousek ovoce. Snídaně mě zaručeně nastartuje.

V práci, když má hlad, vezmu si malou svačinku. Většinou si ji nosím z domova. Nějaké ovoce nebo rajčata, bílý jogurt... prostě něco malého. Naučila jsem se jíst několikrát za den, ale raději malé porce - to se musím někdy krotit, klidně bych toho snědla daleko víc a pak bych byla unavená z trávení. :)

klara

Pohyb k tomu patří

S pohybem jsem na tom celkem dobře, pokud můžu, chodím do tělocvičny 2x-3x za týden. Nyní jsem víkendovou posilovnu vyměnila za práci na zahradě. Dávám dohromady trávník a záhony, musím vysadit keře... práce je stále dost. Takže jsem většinou v neděli večer utahaná, bolí mne záda, ale mám dobrý pocit, že jsem udělala pěkný kus práce. Výdej energie mi tedy přes víkend nechybí.

Je dobré vědět, jak si díky zdravým potravinám a díky dostatečnému pohybu zlepšit svůj styl. Energie díky kvalitní snídani mi vydržela dostatečně dlouho, netrápila jsem se dopoledne hlady. Když jsem šla včas na oběd, bylo vše vyvážené. Pozdní večeře jsem si zakázala, snažím se jíst méně, nejpozději do osmi večer. Závěrem musím říct, že se mi díky změně jídelníčku upravilo trávení - nemám pocity těžkosti a lépe se mi usíná.

Jak jste na tom vy se svými novoročními předsevzetími? I když někdy hřeším, myslím, že já se stále držím dobře.

   
26.04.2010 - Jak jsme testovali - autor: Klára Křížová

Komentáře:

 1. [4] kajinek [*]

  Be be mi moc chutnají.

  superkarma: 0 03.12.2011, 12:06:51
 2. [3] Jany54 [*]

  Moc necvičím Sml15

  superkarma: 0 28.11.2010, 19:59:57
 3. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  cvičím rádaSml67

  superkarma: 0 20.11.2010, 13:54:28
 4. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Cvičení mě uklidnujeSml59

  superkarma: 0 20.09.2010, 18:29:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme