Před dvěma týdny proběhla krásná akce pro čtenářky, v michelském JMP Studiu zdravého spaní. Protože dobrý spánek je součástí celkového zdraví, zajímali jsme se se čtenářkami o to, co všechno si v tomto studiu můžeme pořídit.

JMP

Na akci, ze které právě připravujeme reportáž nám majitelka Martina Jelínková představila sortiment JMP Studio zdravého spaní, ale také nám řekla spoustu zajímavých věcí.

JMP

Třeba to, že na materiálech, ze kterých je vyrobena matrace velmi záleží, protože si ji pořizujeme na dlouhou dobu a musí tedy něco vydržet. Schválně, jak často měníte matraci? Jednou za 10 let? Nebo ještě déle?

Také to, že povrch matrace je třeba pravidelně vysávat a pokud možno i čas od času dát do čistírny.

JMP

Součástí postele je rošt, který mnoho z nás moc neřeší, což je chyba. Kvalitní rošt je základem dobré postele. Postelí je dnes celá řada, je vždy dobré se poradit s odborníkem, aby vám doporučil postel na míru pro vaši osobu. Od toho se také odvíjí, jaký rozměr postele preferujete a jakou tvrdost matrace. V tomto studiu se dají objednat postele různých rozměrů, od užších (například 160cm) až po rozlehlé postele klidně v rozměru 200x220cm.

Rádi bychom vám JMP Studio zdravého spaní představili, co zde všechno najdete:

JMP Studio zdravého spaní®  je specialistou na nabídku kvalitních značkových matrací a roštů. Najdete zde i široký sortiment postelí a ložnic v přírodním provedení od českých a moravských výrobců. Specialitou Studií JMP je široká nabídka kvalitních rozkládacích lůžek. V JMP můžete koupit i kvalitní ložní soupravy, anatomické polštáře nebo prostěradla, která lze vyrobit i v atypických rozměrech.

JMP

Matrace CELTEX® mají výtečnou elasticitu, prodyšnost i dlouhou životnost. Můžete vybírat vždy z několika tvrdostí matrace. Konstrukce matrace zohledňuje i výšku postavy spáče. Můžete vyzkoušet také matrace CELTEX® s povrchem z paměťové pěny Celsio® – tyto matrace jsou příjemné a velmi pohodlné. Paměťová pěna reaguje na teplotu a zatížení, přizpůsobí se tvaru těla a podepře je rovnoměrně rozděleným tlakem.

JMP

VALTY® je lehací systém prověřený více než dvě desítky let. Jedná s o individuálně nastavitelné lůžko, které je složené z pružného roštu a tenčí matrace. Na výběr je sedm váhových kategorií a několik typů matrací. VALTY® umožňuje správnou podpěru těla při ležení a nabízí výtečnou hygienu, provzdušnění a údržbu celého lůžka. Tvrdost roštu upravit i v průběhu užívání, což je unikátní výhoda tohoto lehacího systému.

V nabídce Studií JMP najdete postele pro dospělé i děti – jak z masivu, tak i cenově výhodnější postele z lamina. Většina postelí se nabízí i v prodloužených délkách, vybrané modely i v méně obvyklých šířkách. Můžete vybrat postel i s vyšší lehací plochou nebo s praktickým úložným prostorem.JMP

Náš tip pro malé místnosti: Máte málo místa na spaní? Rozkládejte!

Rozkládací postele vyřeší spaní a sezení „v jednom“ tam, kde je málo prostoru. V malém bytě vyřeší problém, kdy skloubení sezení a spaní do jednoho je z prostorových důvodů nutností. Rozkládací postele mohou nabídnout i spaní pro hosty, jsou vhodným řešení také do dětských pokojů nebo na chatu či chalupu. Kvalitní rozkládací postel tedy může sloužit jak pro každodenní spaní, tak i pro spaní příležitostné. V JMP najdete širokou nabídku rozkládacích postelí.

JMP

JMP Studio zdravého spaní

www.loznice.cz

JMP – Studio zdravého spaní®

  • Ohradní 14, Praha 4
  • Nově: Radlická 10 (Anděl), Praha 5
  • Masná 1, Brno
  • Masarykova 791, Valašské Meziříčí

Zajímavé články:

Reklama