Milá redakce, posílám něco k těm trapasům...
 
Byl takový normální hektický pracovní den. Cestou do práce jsem došla k závěru, že ta malinkatá kontrolka ve tvaru benzinového čerpadla na mě nepřestane svítit, když se na ni nebudu dívat, takže jsem zahla k pumpě. Vypotácela jsem se ze služebního, reklamami hezky pomalovaného auta - byla jsem v osmém měsíci a uvědomila si, že můj styl nastupování a vystupování z auta se za posledního půlroku změnil z "hop a prásk dveřmi" na "eh a dobře, že se mám za co chytit".
Natankovala jsem a vesele odfrčela vyřizovat něco do města. Při čekání na křižovatce mi volal šéf. Zákon o handsfree má určitě pro situace, kdy volá šéf nebo maminka výjimku, aspoň si to myslím.
 
"Milá zlatá, tak jestli se tímto způsobem chystáte šetřit na mateřské, tak prosím, to je vaše věc...," řekl zcela vážně.
Zarazila jsem se tak, že jsem se na zelenou nerozjela - někdo za mnou mi to důrazným zatroubením připomněl.
"O co jde?" opatrně jsem se zeptala - člověk nikdy neví.
"...pokud to ovšem má být nový způsob propagace, tak zasahuje malý okruh potenciálních zákazníků," plynule pokračoval.
O co mu sakra jde, myslela jsem si a čekala, co z něho vypadne.(špatná)
 
"Že sledujete zboží v akci jsem věděl, ale že budete krást benzin a ještě se služebním autem, to by mě vážně nenapadlo. Buďte tak laskavá, vraťte se na místo činu a zahlaďte stopy dřív, než obsluha benzinky zavolá policii..."
 
oups... zapomněla jsem zaplatit. Jak se to ale dozvěděl on?
 
Jednoduše. Kolem SPZ je na autě nejen otevírací doba, ale taky telefonní číslo, a protože na benzinkách jsou dnes hojně využívany kamery, tak si záběr asi vrátili a přiblížili.
 
Pobavila jsem celou firmu, protože hovor "s nějakou hodnou paní z benzinky" se přepojoval postupně snad mezi všemi kromě uklízečky, až to hodili na krk nejvyššímu. Nakonec... není to hezké, když vás všichni jeden den zdraví: "Á, naše čórkařka..." místo fádního, otřepaného: "Ahoj"?
 
Marcka
 

Milá čórkařko :) za tento milý trapas vám posíláme roztomilou kabelku od Jednoutydne.cz  Užijte si ji stejně jako další drobnosti.
A pozdravujte šéfa, má obdivuhodný smysl pro humor.
 
Dnešním tématem dne jsou trapasy.
Speciální zaměření na ty s oblečením...
Máme  tu pro vás krom kabelky jednoutydne.cz i lesky na rty a prášky působící proti únavě.
 
Přejeme krásný den a těšíme se na vaše e-maily:
 
Reklama