Rodina

Zdraví, to nejdůležitejší pro vaše miminko


Přivést na svět dítě znamená velkou odpovědnost a každá maminka si přeje zajistit svému dítěti zdravý růst a optimální vývoj.

 

Ještě než se narodí…

 

Těhotenství je důležitým přirozeným mezníkem v životě ženy. Přivést na svět dítě znamená velkou odpovědnost a každá maminka si přeje zajistit svému dítěti zdravý růst a optimální vývoj.

Tím správním pomocníkem pro Vás bude Elevit Pronatal.

Elevit Pronatal je komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků speciálně vyvinutý pro pokrytí veškerých nároků na mikroživiny během těhotenství a kojení.

 

Nutriční požadavky nastávajících maminek se během tohoto období výrazně zvyšují, avšak neznamená to nezbytně, že by žena měla jíst dvojnásobné množství jídla. Při běžných aktivitách, zátěži a při zdolávání nevolností nebo zvracení bývá obtížné tyto specifické výživné požadavky pokrýt. Při užívání Elevit Pronatal se můžete spolehnout, že Vaše dítě optimálně roste.

 

Elevit Pronatal je speciálně sestaven tak, aby Vašemu dítěti dodával esenciální vitaminy, minerály a stopové prvky potřebné pro jeho zdravý vývoj od početí až po první krůčky. Elevit Pronatal je jediný komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků, který má unikátní složení s klinicky prokázanou prevencí některých vrozených vad, způsobených nedostatkem vitaminů a minerálů nebo jejich nedostatečným příjmem v potravě.

 

Elevit Pronatal v průběhu těhotenství i kojení pomáhá nejen Vašemu dítěti, ale také zlepšuje Váš zdravotní stav. Dokáže omezit možnost vzniku anémie i svalových křečí. Má pozitivní vliv i na běžné příznaky těhotenství: nevolnost, zvracení, závratě. Je důležitou součástí prevence nedostatku vitaminů s doprovodnou únavou a stavem úzkosti.

 

Elevit Pronatal není náhražkou plnohodnotné zdravé výživy, ale zbaví Vás pochybností o dostatečném přísunu mikroživin pro Vás i pro zdravý růst Vašeho dítěte. 

Elevit Pronatal je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci.
Bayer, s. r. o., Litvínovská 609/3, 190 21 Praha 9, www.elevit.cz

   
04.03.2009 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Jupíí [*]

  Elevit Pronatal je lék k vnitřnímu užití!
  On je to lék? Ono to něco léčí? Nemělo by to být na předpis?

  superkarma: 0 04.03.2009, 11:37:09
 2. [2] tatulah [*]

  gentiana: toť! za našich harantů ničehož nic takovýho nebylo, a taky žijou!

  superkarma: 0 04.03.2009, 11:25:16
 3. [1] gentiana [*]

  Zase někdo parazituje na emocích matek. Pfffft.

  superkarma: 0 04.03.2009, 08:14:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme