Zdraví, bereme tak samozřejmě, že jej ani nevnímáme. Když ale nastane problém, ihned si uvědomíme, že zdraví, je to nejcennější, co máme. S bolestmi a nemocí, se náš pohled na svět změní. Změní se náš žebříček hodnot a to, co jsme dříve považovali za důležité, se stává nedůležitým. Již se nerozčilujeme nad maličkostmi a více si vážíme zdraví svých blízkých.

WalmarkI z tohoto popudu vznikl před patnácti lety Klub zdraví  Walmark (KZW), který založila stejnojmenná česká společnost. Pro mnohé z nás, není potřeba Walmark představovat, vždyť kdo by neznal Proenzi, Marťánky, Urinal, GinkoPrim nebo Prostenal? Tyto doplňky stravy jsou zárukou vysoké kvality, na kterou mnozí z nás léta spoléháme, a jsou naší pomocnou rukou v běžném životě. Díky nim si můžeme život užívat naplno.

KZW si vytyčil nesnadný úkol, pomáhat lidem udržet a posílit zdraví. V průběhu let se členy staly tisíce lidí, kterým klub přináší nové aktuální informace z oblasti zdraví, rozhovory s odborníky, se známými osobnostmi ale i s obyčejnými lidmi, kteří svým příkladem přináší další cenné inspirace pro ostatní.

Walmark15 let je hezký věk. Zejména pro klub, je to pěkná řádka let. Proto se Klub zdraví Walmark rozhodl oslavit je s námi se všemi. V průběhu října připravil velkou soutěž o 15 hlavních a 150 dalších cen. Každý týden je možné vyhrát jednu ze tří hlavních cen. Například v týdnu od 7. 10. můžete získat jednu ze třech zdravých fritéz Actifry od Tefalu pro zdravé fritování, další týden na vás čekají tři robotické vysavače, které si jistě oblíbíte, vždyť kdo by nechtěl mít doma uklizeno bez práce. Od 21. 10. se můžete těšit na moderní Sodastream. A nakonec v posledním soutěžním kole, které startuje 28. 10., jsou pro tři výherce připraveny LCD televizory. Stačí správně odpovědět, vyplnit soutěžní formulář a pak již jen hodně štěstí.

Užijte si soutěž, kterou pro Vás připravil Klub zdraví Walmark ke svému patnáctiletému výročí.

Reklama