Rodina

Zdraví, které letí u dětí!

Snažíte se dopřát svým dětem ze stravy to nejlepší? Asi se shodneme, že to není leckdy vůbec jednoduché. Děti odmítají některé z potravin, což je přirozené, vždyť si vzpomeňme na sebe! Zkuste na to jít jinak. Forma, v jaké jsou vyráběny multivitaminy Marťánci, vám ve vaší snaze dopomůže.

Obsah jednoho cucavého vitamínku - ve tvaru malých Marťánků - dětem zajistí potřebnou dávku všech látek, které v malém tělíčku zařídí, aby vše fungovalo jak má.

Máte možnost vybrat si z více variant:

martanMarťánci s Imunactivem obsahují všecheny nezbytné vitaminy, minerály a jiné aktiviní látky v obecně doporučovaném množství, které je důležité pro řádný fyziologický růst a vývoj. Obsahují jedinečný komplex Imunactiv (beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek), který společně s vitaminy a minerály přispívají k řádnému fungování imunitního systému a celkové vitalitě. Díky xylitolu příznivě ovlivňují zdraví zubů. Marťánci s Imunactivem jsou nabízeny v příchuti jahoda a pomeranč nebo MIX těchto chutí.

martanMarťánci s prebiotiky obsahují vitaminy, mi¬nerály a další prospěšné látky nezbytné pro obranyschopnost, řádný vývoj, fyziologický růst a obecnou vitalitu. Obsažená prebiotika (inulín) podporují zdravou střevní mikroflóru a správné vstřebávání vápníku. Navíc obsahují xylitol, který přízínivě ovlivňuje zdraví zubů a zároveň dodává tabletám lahodnou chladivou chuť. Můžete si vybrat z příchutí lesní plody, jahody a mix těchto příchutí.

martanDalším produktem, který ocení rodiče i těch nejmenších dětí je přípravek Marťánci sirup, který je souhrnem všech nezbytných vitaminů, minerálů a jiných aktivních látek, které jsou velmi důležité pro fyziologický růst, zdravý vývoj a celkovou vitalitu.
Sirup je vhodný již od jednoho roku dítěte a má příjemnou pomerančovou příchuť.
Marťánci sirup je souhrnem všech nezbytných vitaminů a minerálů, které jsou velmi důležité pro fyziologický růst a zdravý vývoj. Navíc obsahuje unikátní aktivní složky beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Tyto látky společně s vitaminy a minerály přispívají ke správné funkci imunitního systému. Vitaminy skupiny B jsou potřebné pro celkovou vitalitu a správnou funkci metabolizmu. Vitamin A a jód jsou nezbytné pro správné vidění, stavbu a funkci kůže. Vitamin D zajišťuje vstřebávání a využívání vápníku pro stavbu kostí a zubů. Vitamin C slouží jako ochranný antioxidant.

Účinky

 • má blahodárný vliv na přirozenou imunitu
 • povzbuzuje vitalitu a celkově dobrý zdravotní stav
 • podporuje fyziologický růst a správný vývoj
 • je nezbytný pro zdravé zuby, kosti, vlasy, kůži a nehty
 • je doporučován během rekonvalescence a fyzické nebo duševní únavy

Dávkování

 • děti od 1 roku 5 ml sirupu jednou denně (5 ml = 1 čajová lžička)
 • děti od 3 let a dospělí - je možno zvýšit dávku na 10 ml sirupu denně

K dávkování sirupu můžete použít přiloženou kalibrovanou lžičku.

Vše o přípravku Marťánci sirup najdete ZDE.

Účinky Marťánků dokazuje i provedená studie. Výsledky sledování prokázaly, že během 2 letého užívání Marťánků 465 dětmi ve věku 3-12 let došlo ke statisticky významnému poklesu v celkovém počtu nemocí, také celkové době nemocí a v jednotlivých parametrech vážnosti nemocí.

Podrobně o studii na www.walmark.cz

   
18.11.2009 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Terinka1984 [*]

  Segra ma Martanky rada, ale tedka je nemame. Snazime se do ni dostat aspon trosku ovoce, i kdyz nekdy to neni zrovna jednoduche...

  superkarma: 0 21.12.2009, 12:44:45
 2. [2] twin7 [*]

  Tak u nás taky Marťánci nejsou v oblibě. Dcera snědla asi jen dva, když sem ji chtěla dát následující den dalšího, přikryla si pusinku a s řevem NEEEEE utekla do pokojíčku. Takže zbytek letěl do popelnice. Naštěstí jí hodně ovoce, tak už žádné náhražky vitamínů nebudou. Vlastně jí chutná multi-sanostol. To je sirup s vitamíny pro malinké děti už od jednoho roku. Je mnohem chutnější :-).

  superkarma: 0 18.11.2009, 15:21:17
 3. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Nedávno mi děti trochu pokašlávaly a všimla si toho tchýně...třikrát jsem jí vysvětlila, že jsem proti umělým vitamínům huštěných do dětí. Na počtvrté je dětem koupila. Řekla jsem si, nebudu svině a nebudu navádět děti proti babi, i když je uplně jetá a nedokáže uznat ani mě jako jejich matku. Syn vzal do pusy Marťana a vyplivl ho, pak ho to ještě třikrát natáhlo, než to konečně zapil. Na druhý pokus ho zajedl s jogurtem. "Tak co," ptám se," spolknuto?" Ne. "Tak ho rozkousej," říkám. Rozkousal. "Zapij to." Zapil. Ještě po pěti minutách ho měl v puse, než ho konečně zajedl kusem chleba a spolkl. Druhý den u snídaně plakal, když mě viděl, jak držím v ruce lahvičku s Marťánky. Ta jejich báječná ostružinová příchuť s xylitolem totiž natahuje i mě. Určitě potěší nějakého bezbouďáka, který si je odnese domů pod karton z té popelnioce, kam jsem je umístila.Nazdar

  superkarma: 0 18.11.2009, 12:17:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme