Mnohé z vás v létě jistě příjemně lenošily, ale s přicházejícím podzimem se opět chystají koupit si permanentku do svého oblíbeného fitness centra nebo se těší na pravidelné návštěvy masáží. Pro celkovou pohodu, nejenom tělesnou, jsou cvičení nebo masáže přímo požehnáním. I když se možná nestanete přebornicí v aerobiku, spinningu nebo taebo, za ten pocit, že jste pro sebe něco udělala, to rozhodně stojí. A pokud si zvyknete cvičit pravidelně, jistě se dostaví i další příjemné výsledky vašeho snažení – štíhlejší a pevnější postava! Pro psychickou pohodu je skvělá právě masáž – třeba chvilka s lávovými kameny vás příjemně uvolní, rozproudí ve vašem těle energii a ještě na vás dýchne dávnou historií: o blahodárném účinku drahých kamenů při masážích věděli staří Mayové, Inkové nebo Číňané již před 5 000 lety. Co však dělat, když vás začnou trápit bolesti zad, svalů a kloubů, nebo při cvičení přijdete k podvrtnutému kotníku?

Voltaren Emulgel pomáhá při bolestech zad, svalů a kloubů nebo zánětech šlach, způsobených podvrtnutím či vymknutím. Obsahuje léčivou látku diclofenac, která má výrazný protizánětlivý a také analgetický účinek, čili působí proti bolesti. Voltaren Emulgel tedy tlumí bolest, léčí zánět a zmenšuje otoky, tím zlepšuje celkovou pohyblivost a urychluje tak přirozený proces hojení. Díky unikátní kombinaci emulze a gelu se snadno vtírá do pokožky bolestivého místa a velmi dobře se vstřebává.

Voltaren Emulgel obsahuje Diclofenacum diethylaminum. Lék k zevnímu použití – kožní podání. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Reklama