Když se narodí miminko, potřebuje naši péči. Přinášíme vám zajímavé tipy na podložku a zavinovačku, které by se vám mohly hodit.

Naše tipy jsou od on-line obchodu pro všechny maminky www.trendybaby.cz

Zdravé ležení

Cocoonababy Red Castle je ergonomicky tvarovaná podložka používaná již na novorozeneckých jednotkách. Tato podložka je navržena dětskými fyzioterapeuty a lékaři. Cocoonababy připomíná mateřské lůno a miminko se bude cítit příjemně a klidně. Též pomůže dítěti lépe se adaptovat v novém prostředí a zajistí klidný spánek dítěte. Doporučuje se jako podložka pro děti od narození do 4 měsíců.
http://www.trendybaby.cz/zbozi/RED044532RC/cocoonababy-podlozka-povlak-bila.html

mimi

Děťátko konečně klidně spí! Představujeme vám speciální zázračnou zavinovačku Miracle Blanket Red Castle, jejíž tvar navozuje v novorozenci stejné pocity, jaké zažívalo v matčině lůně. V průběhu posledních několika let začali odborníci na péči o děti na základě těchto poznatků doporučovat, aby byli novorozenci například po koupání zavinováni, protože tak se cítí klidnější a chráněnější. Myšlenka zavinování kojenců se postupně začala prosazovat, až nakonec získala své oprávněné místo v mnoha evropských společnostech. Skutečně se tedy ukazuje, že novorozenec potřebuje být v ohraničeném, uklidňujícím prostředí, kde mu ovšem nic nepřekáží a nebrání mu hýbat nožičkami. Jak přesně působí? Když dítě ukládáme ke spánku, zavineme ho do této pohodlné bavlněné zavinovačky tak, aby jeho ruce zůstaly podél těla. To pomáhá předcházet reflexním pohybům, které mohou miminko probudit a rozplakat. Nožičky dítěte by měly být zavinuty jen lehce, aby jimi mohlo pohybovat tak volně, jak chce. A výsledek? Dítě poklidně usíná... Zázračná zavinovačka Miracle Blanket je určena pro děti od narození do 14 týdnů.
http://www.trendybaby.cz/zbozi/RED043031RC/zavinovacka-miracle-blanket-modra.html

Zdravé ležení

Video, jak použít tuto zavinovačku, najdete na této stránce:
http://www.trendybaby.cz/stranky/red-castle-trendy-baby.html

trendy

 

Reklama