Chcete shodit pár kilo, jste aktivní sportovec, nebo jen chcete zdravě jíst? Určitě jste si pomyslela, jak by bylo skvělé, kdyby všechny ty zdravé dobroty připravil někdo za vás, abyste nemusela přemýšlet nad tím, co si připravíte následující den, když těstovinový salát byl už dnes… A víte, že to není až tak nemožné?

 

 

Více než dva roky funguje na českém trhu firma, která nejen uvaří zdravé jídlo určené vám na míru a také vám ho každý den přiveze až domů. Jednotlivé jídelníčky jsou sestaveny ve spolupráci s předními dietology a program je rozložen do několika různých typů dle vaší potřeby. Každý den, ve vámi určený čas a na vámi zvolenou adresu, je dodán celodenní set pěti jídel nutričně vyvážených a velmi chutných. Jídlo je zcela čerstvé, připravené večer a v noci předchozího dne, bez jakýchkoliv konzervantů.

 

Jídelníček na míru se pro zájemce připraví v jednotlivých krocích. „Klient se zaregistruje na našich stránkách a přes elektronický kalendář se objedná k dietologovi. Ten s ním probere jeho potřeby a na našem webu vyplní anamnestický dotazník, kde mu vybere nejvhodnější řadu a výši denní kalorické hodnoty,“ popsal proces zakladatel značky NutriCare.

 

Potraviny, na které má klient alergii nebo ke kterým má averzi, jsou z jeho jídelníčku vyloučeny. Na webu NutriCare je nutno podepsat smlouvu a vyplnit dny, místa a časy, kdy chce zájemce jídlo dostávat. Pak už stačí jen tento program zaplatit a v domluvený den a čas očekávat kurýra s první taškou, ve které má jídlo na celý den.

 

Všem, kteří potřebují redukovat svou tělesnou váhu, je určena řada Slim. Pět vyvážených jídel denně po celý týden vás bude stát 2.998 Kč, za 12 týdnů zaplatíte 35.976 Kč, to znamená, že jeden den zdravého života vás přijde na něco přes 400 Kč.

 

Active je určen lidem, kteří jsou výrazně sportovně zaměřeni nebo jinak vynakládají mnoho energie. Denní balíček obsahuje pět základních jídel a svačinu před a po cvičení. Jeden týden této stravy vás bude stát 3.586 Kč.

 

Pokud chcete prostě jen zdravě jíst, je tu pro vás Fresh. Tato řada je zaměřená na bohatost a správnou skladbu stravy. Rovněž obsahuje pět jídel denně. Za jeden týden zaplatíte 2.998 Kč.

 

Pro ty, kteří by tento stravovací systém rádi vyzkoušeli, ale nechtějí tolik investovat, je připraven nový měsíční stravovací program Basic, skládající se ze snídaně, oběda a večeře, k němuž dostanete i seznam doporučených svačin. Za celý měsíc zdravého jídelníčku zaplatíte 5.555 Kč 

Pokud jste stále v jednom kole, že vám ani nezbývá čas zajít si na pořádný oběd, můžete také vyzkoušet systém rozvozu obědů a firemního cateringu Lunch time.

 

Více informací najdete na www.nutricare.cz

 

Tento týden se můžete těšit na soutěž, v které jedna z Vás vyhraje měsíční stravování s programem SLIM a zároveň i poradu dietologa a cvičení v klubu Holmes Place www.holmesplace.cz . Sledujte v příloze Hubněte sekci NutriCare Academy a dozvíte se více!

 

 

Reklama