Vaření

Zdeněk Pohlreich vaří s Miele

Společnost Miele, výrobce prémiových spotřebičů pro domácnost i profesionální provozy, začala spolupracovat s uznávaným českým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Spojení těchto dvou „značek“ je více než samozřejmé – jak pro Miele, tak pro Zdeňka Pohlreicha je na prvním místě kvalita. Zdeněk Pohlreich má se spotřebiči Miele dlouhodobou osobní zkušenost. Používá je nejen doma, ale také ve svém televizním pořadu nebo ve škole vaření. Pro Miele bude rovněž zajišťovat některé kulinářské eventy.

Známý šéfkuchař ve své práci klade důraz nejen na využívání kvalitních surovin, ale aktuálně se stále více zabývá zdravým životním stylem. Že se se dá vařit chutně, zdravě a zároveň light dokazuje nejen v posledních dílech TV pořadu Teď vaří šéf!, ale také ve své nejnovější publikaci s názvem Lehká kuchyně.

 Zdeněk Pohlreich

Díky Miele a nejmodernějším technologiím můžete stejně chutně, zdravě a odlehčeně vařit i doma. Při přípravě pokrmů v parních troubách se zachovává původní chuť surovin i cenné vitamíny a minerální látky. K dokonalému propojení zdravého vaření a skvělé chuti napomáhá spojení páry a klasického pečení v kombinovaných parních troubách – domácích konvektomatech. Zapomenout nesmíme ani na vakuovací zásuvku, s jejíž pomocí můžete připravovat lahodné pokrmy metodou sous-vide, tedy pomalého pečení ve vakuu.

Kvalita pod značkou Miele

Miele jako jediný výrobce domácích spotřebičů testuje své produkty na životnost 20 let. Přístroje Miele pravidelně vítězí v mnoha nezávislých spotřebitelských testech po celém světě (u nás např. dTest) a jsou oceňovány i v prestižních designových soutěžích (např. Red Dot Design Award). V mnoha zemích je Miele nejuznávanější značkou v oboru. Firemní motto Immer besser – Vždy lepší – odkazuje na hodnoty, které Miele po celou dobu své existence od roku 1899 vyznává.

 Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich je uznávaný český šéfkuchař, neúnavný propagátor kvality v gastronomii a moderátor televizních pořadů, jako je Ano, šéfe!, Česko vaří s Pohlreichem, Už dost, šéfe!, Teď vaří šéf! nebo Vařte jako šéf! na TV Prima. Je rovněž autorem oblíbených kuchařek a knih o gastronomii – Bravo, šéfe, Šéf na grilu, Vařte jako šéf, Moje domácí kuchyně nebo nejnovější publikace Lehká kuchařka s recepty na odlehčené pokrmy. Zdeněk Pohlreich je majitelem restaurací Café Imperial, Divinis a bistra Next Door by Imperial.

Miele v České republice

Miele letos slaví 25. výročí zastoupení značky v České republice. Firma Miele, spol. s r.o., byla založena v červenci 1991 v Brně a začínala s pěti spolupracovníky, dnes má v Česku a na Slovensku cca 100 spolupracovníků. Generálním ředitelem Miele ČR a SR je Tomáš Abraham.

 Zdeněk Pohlreich

V roce 2004 byl otevřen výrobní závod Miele v Uničově jako jediný závod koncernu Miele v České republice. V Praze a Brně má společnost dva multifunkční designové prostory Miele Experience Center. Od roku 2010 sídlí firma ve Spielberk Office Centre v Brně (Holandská 4).

www.miele.cz

 

Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich (1957) je uznávaný český šéfkuchař, neúnavný propagátor kvality v gastronomii a moderátor televizních pořadů, jako je Ano, šéfe!, Na nože!, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem, Už dost, šéfe!, Teď vaří šéf!, Rozpal to, šéfe! Nebo Vařte jako šéf! na TV Prima. Je rovněž autorem oblíbených kuchařek a knih o gastronomii – Bravo, šéfe, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem, Vařte jako šéf, Moje domácí kuchyně nebo nejnovější publikace Lehká kuchařka s recepty na odlehčené pokrmy.

Svou kariéru začínal Zdeněk Pohlreich v pražských restauracích a hotelích, po emigraci v roce 1986 působil jako šéfkuchař v restauracích v Nizozemí i Austrálii. Po návratu pracoval např. v hotelu Renaissance, Villa Voyta, Radisson SAS Praha nebo Prague Marriot. Dnes si poctivou gastronomii v podání Zdeňka Pohlreicha a jeho týmu můžete vychutnat v některém z jeho podniků – Café Imperial, Divinis a Next Door by Imperial.

   
15.11.2016 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [9] Silvie Ruibarova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 15.11.2016, 15:43:22
 2. [8] Misička [*]

  Nemám ho rádaSml23

  superkarma: 0 15.11.2016, 15:15:34
 3. [7] Michaela Hotová [*]

  Životnost spotřebičů Miele je neuvěřitelná, oproti ostatním, které mohu vyhodit po skončení dvouleté záruky. Spousta vychytávek, no prostě kvalita, která se vyplatí.Sml67

  superkarma: 0 15.11.2016, 13:42:47
 4. [6] Kašparka [*]

  Pohleirch je mistr! a značka Miele je kvalitaSml67

  superkarma: 0 15.11.2016, 13:21:59
 5. avatar
  [5] koralek59 [*]

  Moc ho nemusím Sml23, sice umí, to je fakt Sml22, ale nelíbí se mi jeho jednání až nadřazenost! ....Sml52

  superkarma: 0 15.11.2016, 10:58:21
 6. [4] bobani [*]

  uznávám ho i přes jeho mnohdy nevybíravý slovník

  superkarma: 0 15.11.2016, 10:26:12
 7. avatar
  [3] Myškomedvídek [*]

  je dobrejSml59

  superkarma: 0 15.11.2016, 09:56:31
 8. avatar
  [2] kobližka [*]

  Já mu fandím.

  superkarma: 0 15.11.2016, 09:52:47
 9. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 15.11.2016, 09:39:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme