Čtenářka Anime Otaku díky příteli změnila nejen šatník, ale i spoustu dalších věcí. A (co myslíte?) je nadmíru spokojená a připadá si teď i daleko víc žensky!

Pro čtenářku Anime Otaku byla partnerova spokojenost či nespokojenost s jejím šatníkem velice prospěšná...


Zdravím milé Ženy-in a redakci.

Dnešní téma je pro mě jako ušité.
Díky mému příteli jsem změnila nejen šatník, ale i mnoho dalšího a musím říct, že ke své spokojenosti.
Možná je to tím, že mi nikdy nic nezakazoval ani nenařizoval, věděl, že by pak měl moje boty zaražené hluboko ve svém pozadí a seděl by s kufrem na chodbě a ani by nevěděl, jak se tam dostal :).
Ale vždycky mi přímo řekl, jestli se mu nějaké moje oblečení na mě líbí, nebo ne. Díky němu jsem přestala nosit tuniky, které ze mě vždy vytvarují almaru - ony se totiž napnou přes prsa a bezpečně skryjí, že vlastním něco na způsob celkem štíhlého pasu. Taky mi pomohl trochu urovnat si barvy v šatníku, jelikož bohužel můj cit pro barvy jsem zdědila po babičce a ta byla schopná si na sebe vzít jakoukoliv kombinaci, když byla dostatečně křiklavá a vzorovaná.
Taky mi pomohl zjistit, že moje nohy nejsou taková katastrofa jak jsem si myslela a tudíž si můžu dovolit i sukni lehce nad kolena.
A hlavní je, že mi pomáhá dobrovolně můj šatník spolufinancovat. Přeci jen na začátku pracovní dráhy nevydělávám tolik abych si mohla šatník obměňovat a doplňovat (momentálně mám totiž všechny svoje sukně přešité nebo určené k přešití, začala jsem z nich totiž vypadávat - škoda že neumím přešívat i trička).
A hlavně mi pomohl najít odvahu nosit moje vlastní šperky, které si občas pro radost udělám. Vždycky sem je měla jen v krabici, než mi můj miláček řek, že to klidně můžu nosit, protože některé jsou hezčí než v obchodech. A měl pravdu už se mi párkrát stalo, že se lidi ptali odkud mám některé náušnice a korále - a to sebevědomí krásně poposkočí a zavrní jako kočka.
Takže pokud vám někdo blízký někdy naznačí, že by byla dobrá drobná změna, ne vždy je to naškodu a někdy je dobré si to i poslechnout i když to není úplně příjemné.

Takže zdar všem stylům, hlavně že se v nich cítíte dobře.

Anime Otaku

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama